Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Így is hatásos...

Ez mitől lehet? Így is hatásos még az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Kb 5 nappal ezelőtt szeretkeztünk a barátommal és kiszakadt a gumi utána egyből mentünk az orvoshoz esemény utáni tablettáért és az aktus után olyan 4 órával már be is vettem. Rá 2 napra megint együtt voltunk (többször is) akkor nem volt semmi gond a védekezéssel. Ma meg olyan barnás folyásom, pecsételő vérzésem van/volt mint amilyen a menstruációm előtt szokott és egy kicsit még a hasam is fáj érzékeny. Ez mitől lehet? Hatásos a tabletta???

2015. aug. 3. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Te is ugy szeded a 72 órásat, mint a pez cukorkát.

Mivel az egy igazi hormonbomba, így a következő 2-3 menstruációd összevissza fog megjönni :D

2015. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem úgy szedem mint a pez cukorkát! Szex közben kilyukadt a gumi én nem akarok még terhes lenni ezért vettem be! Jah és úgy mellékesen ez az első ilyen alkalom h kellett.

Azért kérdeztem h miért van ez mert még van vagy 19 nap mielőtt rendesen meg kéne jönnie és a nőgyógyászaton azt mondták h rendesen fog megjönni.

2015. aug. 3. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
semmi baj,. ez pont a magas hormontartalom miatt van amit bevettél, pár hónapnak el kell telnie míg normalizálodik a szervezeted működése
2015. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!