Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjonni? 14/L

Mikor fog megjonni? 14/L

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 eve van feher folyasom, a mellem eleg kicsi meg...

2015. aug. 3. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, neked is meg fog jönni, van akinek csak 15-16 éves kora körül, és lesz olyan is, hogy két megjövetel között 2-3 hónap lesz az elején. De majd ez is rendeződik. Hidd el örülj neki, hogy nem 12 éves korodtól kell vele foglalkoznod :-)
2015. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Erre csak azt tudom válszolni hogy bár melyik percben megjöhet.Fehér folyásom nekem is van .de a mensesem is megvan nem rég óta.most kéne megjönni nekem 2szor az életemben de 3 napja késik,,ne aggódj ez nem baj.lehet hogy még nem vagy eléggé kifejlődve.Hidd el meg fog jönni az.Én ugy vokltam vele hogy soha nem fog megjönni.és tessék.. amugy én 12/L vok.. remélem segithettem vmit,sziaa
2015. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Es tudom, hogy en nem hozhatom elorebb, csak felek. Meg egyszer sem jott meg, es szeptembertol gimis leszek, es kolis. Felek, hogy ott fog megjonni elsonek.
2015. aug. 3. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Ráadásul a lányok 95 %-nál semmilyen fájdalommal nem jár. Én pl. lovagolok is alatta, semmiben nem gátol. Vegyél egy csomag betétet amit tegyél el a ruháid közé. És abból 1 db mindig legyen nálad a táskában. Így ha észreveszed, hogy megjött (ne aggódj nem fog elönteni, legtöbbször először ilyen barnás szerű és alig lesz meg) máris van nálad betét, nem kerülsz kellemetlen helyzetbe, hogy mástól kérj.
2015. aug. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éves korig illene megjönnie, addig bármikor. Általában a folyás után 2-3 évvel szokott megjönni.
2015. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!