Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzeszem már 3 napja...

A menzeszem már 3 napja késik. Lassan már négy napja. Kicsit aggódok. Hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

most julius 4.én kezdődött előszor.vagyis most kéne hogy meg jöjjön az életemben 2.szor.de 3 napja semmi. 12 éves vagyok ezért nyilván

szüz vagyok még.De nem tudom mi lehet a baj.félek egy picit.segitseteeeek,, :c



2015. aug. 3. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 évig volt rendszertelen, 28 naponta maximum a tankönyvek szerint jön meg. Nyugi, egy ideig rendszertelen lesz, sőt, hónapokig ki is maradhat, ez sajnos ilyen.
2015. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Istenem, ez még a második lesz, azt se tudod még hány napos lesz a ciklusod...

Komolyan nem értem, senki se tudja azt, hogy az elején rendszertelen??

2015. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mostmár tudom..de figyelj csak mkérdeztem..nem kell rögtön istenezni.egy ártatlan kérdés volt,, honnan tudam ha senki nem mondjaa?...
2015. aug. 3. 22:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Mégis honnan? Google.hu

Nem igaz már, amikor én voltam tinédzser, internet alig volt,mégis tudtuk, hogy az elején rendszertelen.

2015. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jó bocs hogy nem ülök egész nap a gép előtt.és hogy nem mindig a Googletől kérek segitséget,,
2015. aug. 3. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
De ide azért kiirod... csak itt büszkélkedsz, hogy végre megjött, de jaj végre lehet panaszkodni, hogy késik, istenem :D
2015. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en 3 eve menstrualok es meg most is rendszertelen, van, hogy a ciklusom 28 vagy 36 napos, nem allt meg be:) eleinte neked sem lesz beallva, de ne aggodj, par ev mulva sikerul talan:) ha kesik, vagy esetleg kimarad most, az is normalis:) ha barmi kerdesed van ezzel kapcsolatban irj

16L

2015. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még akár 6 hónap is kimaradhat, az is normális lenne!!!
2015. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!