Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátommal együtt voltunk...

Barátommal együtt voltunk úgy, hogy nem került semmiféle módon belém a pénisze, tehát sem előváladék, ondó nem érintkezett velem, most mégis késik a menzeszem. Logikusan végiggondolva nem lehetek terhes, de aggódok. Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Normális szexnek indult az egész,óvszerrel szoktunk védekezni,de végül vmi oknál fogva nem engedtem,h belém hatoljon,más módon jutottunk el a dolog végére.Normális ésszel végiggondolva nem sok esélye van,h terhes lehetek,aki járt már ilyen cipőben,kérem adjon tanácsot.
2007. szept. 10. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem kerülhetett egy darab ondósejt sem a hüvelyedbe, akkor egyáltalán nem lehetsz terhes. A menstruáció egy rakás dologtól késhet (idegesség, fertőzés, stb.), ne aggódj.
2007. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem került a hüvelyed közelébe sperma, akkor nem vagy terhes... Más oka lehet a késésnek!
2007. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdesedbol itelve inkabb meg sem kerdezem a korodat!100%, hogy NEM! neizgulj...
2007. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
NEM. 99%ba nem. En is voltam igy es egy egesz hetet kesett, de aztan minden helyre jott. Ne aggodj!
2007. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!