Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú útra pelenka?

Hosszú útra pelenka?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy hosszabb buszútra megyek, viszont nyilvános WC-n sokszor egyszerűen nem tudok pisilni. Ugyan ez a helyzet, ha guggolva próbálom. Csak ulük/guggolok és egyszerűen nem jön.


Szerintetek jó megoldás a felnőtt pelenka? Ha nem tudnám elintézni a mosdóban, akkor mégiscsak jobb, ha abba pisilek be.


Mennyit bír el egy ilyen? Mennyire feltűnő? Mit vegyek fel hozzá? Totál kezdő vagyok ilyen téren...



2015. aug. 4. 22:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocs, de miért lennék beteg? Tényleg kva vicces, hogy szorongós vagyok és nem tudok pisilni akárhol...
2015. aug. 4. 23:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen aggájaid vannak, akkor vegyél pelenkát vagy inkontinencia betétet, nem tudom, hogy felnőtt méretben mennyire lehet kapni pullupot (bugyi pelenkát) de ha lehet, akkor az a legjobb arra, hogy diszkréten rajtad legyen valami amibe be lehet pisilni és ne vegye észre senki hogy pelenkában vagy mert csak középen vastagabb mint egy bugyi de ott se sokkal.


de vehetsz inkontinencia betétet azt mondjuk egész könnyű kicserélni, pl amikor megálltok valahol, ha pisilni nem tudsz a wc-n de esetleg útközben bepisilsz ez is jól jöhet, ehhez valami nem testhez simuló ruhát ajánlok


aztán ott van a hagyományos pelenka fazonú felnőtt pelenka, az védi a legtöbbet és az a legfeltűnőbb, ma már szinte csak fólia mentes felszínűt árulnak szóval nem csörög úgy mint a régiek és egy bő ruhában az is elrejthető


mindenesetre szerintem a fenti három közül valamelyiket szerezzél be ha ilyen aggájaid vannak, remélhetőleg nem lesz rájuk szükséged, de ha mégis legalább biztonságban vagy

2015. aug. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Rendelhetsz felnőtt pelenkát, vagy gyógyszertárban is lehet kapni, ezek biztosan kibírják, bár nem túl olcsó.

Vagy ha nem akarsz ennyire pelenka kinézetűt, akkor vehetsz pull-upot, bár annak kevesebb a nedvszívóképessége.

Jó utat!

2015. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Még annyit, hogy hogyan kell pelenkába pisilni? Bocsánat, még nem voltam ilyen szituban és nem tudom, hogy van-e erre egy jó mód...

2015. aug. 5. 18:50
 5/12 anonim válasza:
100%
Indulás elött próbálj bepisilni otthon pelenkába h érezd milyen.Vagy képzeld azt hogy a wc n vagy.De szerintem ha útközben nagyon kell és nemtod tartani akkor úgyse fog nehezedre esni pisilni.
2015. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Első - törölt - vagyok. Te pedig beteg. Szerinted normális dolog - akár fizikálisan, akár mentálisan -, hogy nem tudsz pisilni, inkább pelenkázod magad? Szerintem marhára nem, és ha szorongsz emiatt, keress fel egy pszichomókust,
2015. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván, nem teljesen normális, de ettől függetlenül az első válaszod bunkó volt.
2015. aug. 5. 23:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer próbáltam bepisilni, de csak sokára sikerült, valószínű ha nem lesz annyira erős az inger hogy alig bírod tartani addig nem fogsz tudni bepisilni, de biztonság érzet szempontjából jó lehet a pelenka
2015. aug. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, eddig egy monológus volt,válaszoltál a salyát kérdéseidre. Gondolom nem tök egyedül leszel, férj, barátnő, ismerős nem lessz ott? Csak azért irtam mert én inkontinens vagyok és sokat tudok mondani.Irj privibe.
2015. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező sikerült pelenkát választanod vagy kibírtad baleset nélkül az utat?
2015. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!