Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel enyhíthetem a panaszomat?

Mivel enyhíthetem a panaszomat?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászom nyaral 11.én tudok menni legközelebb hozzá, addig is adjatok tanácsot, kérlek. Hányásos, hasmenéses víruson vagyok túl antibiotikumos kezeléssel, 2 napja szörnyen viszket és ég odalent, párommal gumival védekeztünk, de most kifejezetten fájt az együttlét. Gomba tüneteit vélem felfedezni, mára már folyásom is volt.Canesten krémmel kentem, egy pár óráig jó is volt nem viszketett. Mit tegyek?

2015. aug. 6. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hűha, hát ezzel azonnal doki. Ha a tied nyaral, akkor keress másikat, vagy menj be az ügyeletre. Ezt ne húzd el még majdnem 1 hétig, nehogy nagy probléma legyen belőle. Szerintem praktikákkal sem lenne ésszerű ilyen esetben próbálkozni! Jobbulást!
2015. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A krém önmagában nem hat, attól nem fog megszűnni, csak külsőleg enyhíti a viszketést.

Vegyél canesten combit, gyógyszertártan vény nélkül kapható. De azért menj el a dokihoz 11-én, akkor is, ha addigra elmúlna tőle.

2015. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, és addig ne szexeljetek, gumival sem.
2015. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eszembe jutott a pharmatex. Én úgy tudom hogy ezek a szerek (kenőcs, hüvelytabi, hab) fertőtlenítik a hüvelyt. Olvass utána, hátha... !
2015. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A Pharmatex az fogamzásgátló, nem? :)
2015. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, kedves utolsó, helyi fogamzásgátló! :) De közben fertőtleníti a hüvelyt is :) Legalábbis én így olvastam, amikor nekem kellett.
2015. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, jól emlékeztem: "1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A PHARMATEX HÜVELYTABLETTA ÉS MILYEN ESETEKBEN ALKALMAZHATÓ?


Ez a készítmény helyileg alkalmazható fogamzásgátló, amely fertőtlenítő hatással is rendelkezik. Fogamzásgátló tulajdonsága azon alapul, hogy tönkreteszi a hímivarsejtek ostorrészét, valamint a fej szétesését okozza, ezáltal a hímivarsejtek fogamzásképtelenné válnak.

"


Viszont egyáltalán nem biztos, hogy ez jó lesz a kérdező problémájára :( Még mindig azt mondom, hogy ne várj jövő hétig, nehogy a méhedbe jusson a fertőzés.

2015. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt teljesen felesleges lenne használnia. Hiszen van vény nélkül kapható, direkt gombára való hüvelytabletta, kúp.
2015. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, lehetséges. Ez csak egy ötlet volt... :)
2015. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, maradok a canestennél. Két doki van akihez szívesen megyek, sajna a másiknál is csak jövő hétre van időpont. Arra gondoltam talán a háziorvos tudna nekem felírni valamit.
2015. aug. 6. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!