Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum intim fertőzésre?

Antibiotikum intim fertőzésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is megköszönném az értelmes válaszokat :)

Külföldön dolgozom itt nincs perpill lehetőségem nőgyógyászhoz menni 2 hét míg haza megyek.

Fertőzésre gyanakszom (sárga kellemetlen szagú folyás:S), a kérdésem az lenne, hogy az antibiotikumok minden ilyen bakteriális fertőzésre jók?

Van egy bontatlan dobozom ami másra volt felirva, de ha azt beszedném ugyanúgy hatna? (természetesen tudom, hogy a hüvely flórát vissza kell utána állitani).

Valakinek tapasztalat? Esetleg tipp, hogy mi okozhatja?

Előre is köszönöm :)


2015. aug. 7. 11:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10-es, mégis honnan tudod, hogy ez tisztulási folyamat? Köztudott, hogy ha a váladék színe és szaga eltér a normálistól, az fertőzés, az meg nagyon nem tisztulási folyamat. Pontosan tudom, mit beszélek, épp elég ilyen bajom volt.
2015. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

sajnos nekem is voltak visszatérő gondjaim, álltalában kezelés után 1 héttel max 2 már jól voltam, ez 1 hónapja tart és javulást nem veszek észre :/

Sajnos a kellemetlen szag ami legjobban zavar, de ahogy olvasgattam a hüvelygyulladásról talán az első ami minden pontban illik az adott helyzetre. 2 hét a kezelés ahogy néztem, ha vége pozitiv/negativ eredménnyel is elmegyek orvoshoz de addig megpróbálom mert sajnos tényleg zavaró, csak az tudja mennyire akinek már volt ilyen gondja :)

Az utolsó válaszoló aki a hasznos tippeket adta "életmentő" lehet, köszönöm szépen :)

2015. aug. 7. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!