Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi segíthet? Szülésem óta...

Mi segíthet? Szülésem óta erős folyásom van. Előtte is volt és az orvosok szerint semmilyen fertőzésem nincs. Lehet ezt valahogy enyhíteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 11:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Színtele, szagtalan, de már csak a large tisztasági betét elég egy napra :-(
2010. márc. 8. 11:48
 2/3 anonim válasza:
Nekem a kamilla tea nagyon sokat segített, ülőfürdőt is csináltam többször, de napi egy csészét minimum megiszok, szenzációs! Ha úgy vagy mint én, és nem szereted az ízét, akkor kavard össze valamilyen gyümölcsitallal. Szépen helyrehozza a fehér folyást, sőt menstruáció alatt kiváló!
2010. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Intim mosakodógélt használj mindenképp! Ajánlom a "Kisvirágú füzike", "Cickafarkfű" és "Kamilla" tea fogyasztását és napi 1-2 alkalommal vattával törölgetni. A másik nagyon jó dolog az intim-zuhany, azt is lehet mostmár áruházakban is kapni. Attól függ, mikor szültél egyébként. Kezelgesd magad, mert az én nőgyógyászom se reagált semmit a panaszaimra...
2010. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!