Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete kb nyomásra érzékeny...

Egy hete kb nyomásra érzékeny a jobb petefészkem. Néha még nyújtózkodás kozben is fáj. Ilyen meghatározhatatlan fájdalom. Peteérésem után vagyok pár nappal, de amikor elkezdett fájni akkor volt peteérésem. Mi lehet ez? Gyulladás?

Figyelt kérdés
Már kezdem azt hinni hogy lassan azért fáj mert mindig nyomkodom:/

2015. aug. 8. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne honnan veszed, hogy a petefészked fáj. Ne haragudj, nem azért mert hülyének nézlek, de a tapasztalat alapján az emberek többségének valójában fogalma sincsen, hogy mi hol van.
2015. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az alhasam jobb felén nem a szívem van.:) gondolom hogy csak is az lehet.
2015. aug. 8. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A jobb alhasad egy elégé tág fogalom :) Megjegyzem a vakbeled is ott van, de azért jó, hogy a petefészked jut előbb eszedbe :)
2015. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam rögtön arra mert mindig stresszelek, hogy terhes vagyok. Nagyon nem szeretnenk még babát. Védekezünk gumival, de akkoris bennem van ez az aggódás.
2015. aug. 8. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Fájhat simán attól is, hogy nyomkodod. Nekem előfordul, hogy ciklus közepén picit érzékeny, vagy egy napig fáj is, de nem szoktam nyomkodni, elmúlik magától. Amúgy lehet egy gyulladás jele is. Szerintem pár napig hagyd békén, ne nyomkodd, igyekezz ne is gondolni rá, foglald el magad. Ha 3-4 nap múlva még mindig fáj, menj vele orvoshoz, mert lehet valami gyulladás is például. Terhességnek nem hiszem, hogy ilyen jele lenne.
2015. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!