Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kellemetlen a...

Másnak is kellemetlen a fogdulás alvásnál vagy a reggeli nyújtózkodás? Meg tüsszentéskor is nyilaló fájdalom?

Figyelt kérdés
enyhén fájó,szúró érzés van olyankor nyújtózkodásnál meg húzódó ,s néha megfeszül ,s remeg is talán picit...meg tüsszentésnél is hol erősebb hol enyhébb fájás jobb oldalt..ez neki ugye nem rossz csak nekem?
2011. aug. 21. 10:21
 1/5 A kérdező kommentje:
fogdulás=fordulás (elírtam ) :)
2011. aug. 21. 10:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is húzódik, meg néha a jobb oldalon ilyen furi érzés. És remeg nekem is. Már nem is merem kinyújtani a lábam reggel, nehogy baja legyen a babának.

2011. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár napja tüsszentésnél éreztem nagyon éles szúró fájdalmat jobb oldalon a hasamban. Nagyon kellemetlen volt. 17 hetes vagyok.

2011. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanezek a tünetek, utálom is ha tüsszenteni vagy ha köhögni kell! Reggelente meg volt hogy 5 percbe telt mire kikeltem az ágyból, mert itt húzódott, ott nyilalt.

Szerintem ez a méhed ahogy nő, meg a szalagok nyúlnak. Ebből ő szerintem semmit sem érez, max ha nagyobbat tüsszentesz, akkor kicsit megringatod, gondolom mint orgazmuskor.

2011. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jajj de jó hogy nem vagyok egyedül! Ugyanez nekem is, mondtam is a férjemnek, hogy ne nyujtozkodjon előttem, mert irigy vagyok. Szerintem rendesen védve vannak a babák, nem hiszem, hogy éreznek belőle valamit is, de én is folyton ezen kattogok. Na, tüsszentés rémálom. Én inkább befogom az orrom, és visszatartom. Ha tüsszentek, Babócám egy rugival válaszol. 20 hetes km
2011. dec. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!