Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van ilyen a nőknél...

Tényleg van ilyen a nőknél menstruáció előtt?

Figyelt kérdés

6. hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel -első hosszútávú kapcsolatom-, akivel egyébként jól megvagyunk, de havi egyszer már-már a szakítás széléig sodorja a hormonzavara. Az van, hogy menstruáció előtt egyszerűen nem tudok hozzászólni, mert nem válaszol normálisan. Bármit teszek, az rossz, de ő meg úgy beszél velem ilyenkor, hogy mást már biztos pofán vertem volna. Minden egyéb időszakban, tök normális, aranyos lány, de ilyenkor nem lehet vele beszélni. Abszolút nem zavarja a dolog, azt mondja, fogadjam el, hogy havi egyszer ez van, de engem meg az zavar baromira, hogy nem zavarja és hiába próbálok segíteni neki, még rosszabb lesz a helyzet és ez még jobban idegesít. A kapcsolat elején fogamzásgátlót szedett és attól annyira megváltozott, hogy egyszer ténylegesen szakítottunk, olyan volt a viselkedése, mintha tök más személyiség lett volna, mint, akit megismertem, abbahagyta a szedését és utána megint normális lett.

Normális ez?



2015. aug. 9. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek egy ilyen ,,hormonzavaros" lánnyal?
2015. aug. 9. 10:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem hormonzavar, hanem PMS. Lehetőleg ne tablettával védekezzetek, és ha szereted kibírod. Ugyan ez a problémám, mégis megmaradtak mellettem.
2015. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam nem pont ez van, de én se ismerek magamra néha előtte. Tiszta depi leszek, semmi se jó, az összes apró cseplő problémám eszembe jut és a legkisebb utolsó csepp is beindíthatja a hisztit. A barátom nagyon jól kezeli a helyzetet szerencsére:D
2015. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 hónapja rendszeresen szedek magnéziumot, nem írom hogy teljesen eltüntette, de sokat enyhültek a tüneteim. Próbálja ki hátha neki is segít.
2015. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!