Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bírjátok ezt a hőséget rosszul...

Bírjátok ezt a hőséget rosszullétek nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos külön-külön is nehezen viselem a nagy meleget és a menses első napjait, de júliusban és most is egyszerre jött a kettő, így alig élek. Júliusban gyakorlatilag ájulásig fokozódó rosszullétem volt és nagyon félek tőle, hogy most sem úszom meg.

És nemcsak én vagyok így, a környezetemben legalább két csajról tudok, akihez konkrétan mentőt kellett hívni a nyáron. Ti hogy bírjátok?

17/L



2015. aug. 9. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha mindeni kiírná ide a hőségproblámáját,külön 100 millió gigamegás oldal kellene erre a célra.

Csöpögjél csak kicsi cica,majd októberben jobb lesz a hőséghelyzet mindannyiunknak!

2015. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én csak fáradékony vagyok. :D Este alig van kedvem rávennem magam az edzésre. :D
2015. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
4%
Fiú vagyok szóval ilyen menses problémáim nincsenek :D De nehezen.. annyit tudsz tenni hogy otthon ha tudsz akkor lengén öltözöl (én is egy szál boxerben szoktam itthon lenni), illetve vizezed magad, esetleg naponta több zuhanyzás.. és ha van sötétítő függönyöd vagy redőnyöd vagy ilyesmid akkor használod, úgy elviselhetőbb
2015. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Én már egy hónapja menstruálok, nem tudják az okát, kaptam gyógyszert, az sem mulasztotta el, úgyhogy most azon gondolkodik az orvosom, hogy műteni kellene (idén már másodszor, mert egyszer jártam már így, akkor januártól márciusig véreztem), utálom is a meleget, de muszáj bírnom, mert dolgoznom kell, most vettünk házat, nemsokára neki állunk a felújításnak, nincs lehetőségem gyengélkedni. Sok folyadékot iszok, egészségen etkezem, itthon bugyi-melltartó van csak rajtam, munkahelyemen is lengébben öltözök, ami még belefér az előírásokba, szedek vasat a vérveszteség miatt, mást nem tudok tenni.
2015. aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pogány Zsuzsi válasza:
22%
Miféle türhő ír ilyen választ valakinek, aki eléggé szenved a bunkó parasztok beszólogatásai nélkül is? Mi van veletek, emberek?
2015. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pogány Zsuzsi válasza:
14%
Ja, egyébként kívánom Neked, hogy szenvedj ugyanúgy, ahogy a kérdés felvetője.
2015. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kisangyal, nem tudom mit tennél terhesen ha így szenvedsz most. 14 khm.
2015. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!