Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj, ha pisilés után középről...

Baj, ha pisilés után középről elölre törlök? Nem tudok elölről hátulra, nem áll rá a kezem.

Figyelt kérdés

Próbáltam a fenekem felől előrenyúlva törölni elölről hátrafelé, de nem volt kényelmes. Próbáltam a másik irányból (hasam felől) elölről hátrafelé, de úgy éreztem, hogy nem tudom teljesen szárazra megtörölni.

Székletnél megy hátrafelé, de akkor is középről hátra törlök. Pisilésnél is hátrafelé kéne, mert az én módszeremmel a hüvely baktériumait bevihetem a húgycsőbe, de sajnos nem megy elölről hátulra.

Nekem a legtermészetesebb a hüvelytől (középtől) előre, de tudom, hogy nem ez a legjobb.


2015. aug. 9. 18:57
 1/8 A kérdező kommentje:
elölre=előre
2015. aug. 9. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a fenekedet ne hátulról előre töröld, mivel akkor van benne a pakliban leginkább, hogy baktériumot viszel előre. Mivel pisilésnél eleve nem a végbeledtől törölsz, hanem előrébb, így jó úgy, ahogy csinálod.
2015. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pisilesnel kozeprol elore torlunk, nagy dolognal kozeprol hatulra.
2015. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosítsuk a középről mibenlétét ! Ha a közép a hüvelybemenetet (mondjuk úgy, hogy a szeméremajkakat) jelenti, akkor természetesen lehet, sőt így kell. De a közép ne jelentse a gát tájékát, tehát azt a területet, ami lehet széklet-baktériumokkal fertőzött.
2015. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, a közép a hüvelybemenetet jelenti. De sokan mondják, nőgyógyászok is, hogy ez se a legjobb, mert a hüvely baktériumai bekerülhetnek a húgycsőbe. Ha elölről törlünk, az azért jobb, mert a vizelet steril, és nyugodtan betörölhetjük a hüvelybe.
2015. aug. 9. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, azért ennyire nem kell túlparázni a dolgokat, egyébként az alap hüvelyfolyás is odakerülhet a húgycsőhöz, ha éppen úgy van, mégsem lesz semmi gond belőle.

Meg aztán az embernek normál esetben van ellenálló képessége is.

2015. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl.

Igazából a vizeletedben is lehet baktérium pl hólyaghurutnál, akkor meg onnan viszed a vaginádba.

A legjobb ha pisilésnél középről előre, nagy dolognál pedig középről hátra :)

2015. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kakinál hátrafelé hátulról popsitörlés közben pedig még pisilgetek utána a pisit felitatom. 15/l
2015. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!