Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal a mai napon a...

A barátommal a mai napon a velencei tóban szexeltünk és most eléggé viszket a puncim, ez a két dolog összefügghet? Vagy csak kidörzsölődött a víz miatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 9. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb osszeszedtel valami nyavajat a viztol.
2015. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
látom téged sem világosítottak fel, hogy nem *szunk a vízben, csupasz seggel nem ülünk le sehova. Remélem azért azt tudod, hogy melyik irányba töröld
2015. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

"kidörzsölődött a víz miatt"

ez fizikailag lehetetlen. Ha ez így lenne, az úszók már rég leforgácsolódtak volna.


Egyszerű. Elkaptál valami fertőzést.

2015. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Barátod valahonnan összeszedett valami nyavaját. Nem viselkedett gyanúsan pár napja?
2015. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tehát akkor is viszketne ha nem is szexeltünk volna? a gomba terjed csak úgy a vízbe?

amúgy mindig gumi nélkül toljuk csak nem lő belém, tehát tudnám ha neki valami baja lenne.

2015. aug. 9. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Ha a vízben szexeltek akkor minden mozdulatával beléd nyomja a szennyezett vizet, sokkal beljebb kerülnek a bacik. Ha csak úszkáltál volna, lehet semmi bajod nem lenne.


ui. Védekezés nélkül csak akkor csináljátok, ha lelkileg és anyagilag sem okoz gondot, hogy felneveljetek egy gyereket.

2015. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úszkáltál volna a vízben valószínű nem kaptál volna el semmit, de így, hogy a párod benyomta a vaginádba így igen. Menj el nődokioz
2015. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia. Sajnos ez fertőzés lesz nálad!

Én pont ilyen helyzetben vagyok :-(

Kettő hónapja sexeltunk vízben a férjemel még hozzá jakuzziban, rá egy hétre volt rakszuresem és ki derült a gyulladás, és még ma is használom a hüvely kúpot és antibiotikumot :-(

Olyan fájdalmas, életemben először voltam jakuzziban és meleg vizes fürdőben, de kijelenthetem hogy utoljára is!

Én hülye nem tudtam hogy így össze lehet szedni valami fertőzést.de jól mondja a közmondás mindenki a. Saját maga kárán tanul.

Szerintem minél hamarabb keres fel egy nőgyógyászt!

Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!