Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati problémám lenne...

Nőgyógyászati problémám lenne a legutóbbi menstruációval egyszerre (csutortok) égő fájó viszkedtő panaszaim jelentkeztek. Viszont Dr nő csak penteken rendel. Kérhetnék valamilyen tanácsot? Előre is koszonom.

Figyelt kérdés
2ève fenn áll fehèr folyás, amit egyszer mar kezeltunk kremmel majd egy kupszerű dologgal is, de meg mindig nem múlik el. Állandoan felfaztam erzesem van es a menstruaciom is 4-3 nappal hamarabb jelentkezik. Ha a párommal egyutt vagyunk az elejen fajdalmat erzek ( majdnem hasonlot mint mikor szuz voltam), ( akkor is ha az elojatek utan tocsogok). Szexualis partnerem csak a jelenlegi parom ( volt/ jelenleg is) 18 eves voltam majdnem 19 mikor eloszor egyutt voltunk) 21 eves vagyok.
2015. aug. 9. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Candida? vagy baktériális fertőzésed van/volt?

Nekem is hasonló tüneteim vannak, és nekem gombám van. Most kaptam krémet, ha nem múlik elkezdem a Candida diétát. Szerintem nézz utána te is, hátha segít:)

2015. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!