Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kik a legjobb nőgyógyászok,...

Kik a legjobb nőgyógyászok, rendelők Budapesten, akik kedves, informatívak és profik, holisztikus szemléletűek? (HPV, genitális szemölcs miatt)

Figyelt kérdés

Sürgős, fontos!


Olyan nőgyógyászt keresek, aki valóban hajlandó együttműködni a beteggel.

Lehet tőle kérdezni, úgy, hogy korrekten informál mindenről.

Szán időt a betegre.


HPV és genitális szemölcs miatt.


Voltam már több Nőgyógyásznál, nem Bp-n.

Az egyik azt mondta elmúlik magától a Hpv. Nem informált rendesen a kérdéseimre. Nem adott korrekt kezelést.

Egy másik a már meglévő Hpv fertőzésemre adott Hpv elleni védőoltást. Azt mondta semmiféle mellékhatása nincs. beadta az elsőt, belázasodtam, feldagadt mindenem, fájt mindenem. A maradék két oltást fel se vettem.

Gondolom egy alapból immun gyenge állapotban, meglévő fertőzésre, nem volt helyes még ráoltani egy gyengített vírus törzzsel, úgy, hogy azt, h konkrétan a 100 féléből azt se lett kivizsgálva Nekem melyik Hpv fertőzésem van. Mert nem mind a 100 ra ad védettséget az oltás, csak néhány fajtájára. Meg meglévő fertőzésre egyébként sincs értelme oltást adni. Ezeket már tudom.


Kérlek segítsetek.

Az lenne a lényeg, hogy tapasztalatból írjatok olyan Nőgyógyászt, aki nagyon rendes, kedves, segítőkész és valóban a beteggel együtt működve tud jó Hpv és gentiális szemölcs kezelést nyújtani.

Magán orvosra, magán rendelőre gondolok.



2015. aug. 7. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég kényes vagyok dokik terén, nagyon soknál voltam már, a legjobban nekem Dr. Bárány János vált be. Nagyon kedves, én visszatérő fertőzés és folyton kimaradó menstruáció miatt voltam nála. Minden kérdésemre válaszolt, korrekt volt, az árai sem annyira horribilisek (vizsgálat 9000 receptírással, UH 3000).


[link]


Egyszer SOS dr. Ujházy Andrásnál voltam, mert Bárány elutazott, nekem ő ilyen tartalék dokim lett, ha Bárány nem lenne valamiért, akkor hozzá megyek. Ő kimondottan fertőzésekre és hasonlókra van specializálódva, van nála azonnal mikroszkópos kenetvizsgálat, meg sok speckó vizsgálat, picit olcsóbban rendel az átlagnál (a honlapján részletes árlista van). Ő is korrekt, bár még fiatal, de nagyon tájékozott, minden elmagyaráz.


[link]

2015. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!