Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orvosi vizsgálaton fordult...

Orvosi vizsgálaton fordult már elő másnál is hogy bugyira kellett vetkőzni és a doki előtt azt is lentebb kellett tolni? (középsuli)

Figyelt kérdés

2015. jún. 5. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam popsiközépig kellett tolni hátul, mert anno volt valami fertőzés a suliban és csomó mindenkinek a segge pöttyös volt :D elöl nem kellett, max melltartóig vetkőzhetsz, bugyi leszedést megtagadhatod tőle, és szépen kisétálsz, ha nem tetszik neki valami
2015. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melanoma vizsgálaton... Meg is lepődtem, hogy annyira le kellett pucérodni... És ja, a bugyit is tologatta a doki.
2015. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Jó tanács:

ha számodra kellemetlen, sőt: gyaníthatóan illegális dolog van készülőben, akkor közöld hogy az osztályfőnököddel, esetleg rögtön a szüleiddel meg akarod beszélni hogy most mi van.


Ehhez jogod van, és így el lehet kerülni a zaklatást és feljelentgetéseket.

2015. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Nekem egyszer vese ultrahangnal mondta doki, h toljam lejjebb a bugyit...még...még...na mikor már túlzás volt, céloztam neki, h azt hittem urológushoz jöttem, nem nőgyógyászhoz, teljesen elvörösödött, és gyorsan be is fejezte az UHt.
2015. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk éves munkaegészségügyi vizsgálaton dokinő leveteti alsógatyás is, megvizsgálja a nemi szervet is, golyókkal együtt tapintással.
2015. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Na ne izélj már!.. felállítani nem szokta?
2015. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyankor nem áll fel. A heréket azért tapogatja, hogy észrevegye a daganatot ha van.
2015. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Időszakos repülő orvosin voltam,elküldtek egy szív ultrahangra,ott a felső testet szabaddá kell tenni.Majd a doktornő fölém hajolt-a bal oldalamon feküdtem-és a melle hozzáért a vállamhoz és vizsgálat alatt -kb 15 perc mozgott fölöttem a mellével-elélveztem!
2015. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!