Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis mit tegyek? Nagyon...

Mégis mit tegyek? Nagyon kétségbe vagyok esve! Nem tudom, hogy lehettem ekkora h. ülye, hogy nem vettem észre, de bent maradt a tampon! És azt se tudom, mikor maradt bent és mennyi ideig! 16/L

Figyelt kérdés
mindig kiszoktam venni, de ez vaalhogy bentmaradt a, a zsinór is bent volt! pedig mindig kint szokott lenni! 14 évesen jött meg, majdnem 2 hónapja használok tampont, szóval az is lehet hogy az előző mensimből maradt bent. de hogy hogy??? hihetetlen... előző héten volt a mensim és furcsálltam hogy fáj ha felrakom a tampont meg alig bírom feltolni és érzem. ma ujjazáskor vettem észre, éreztem hogy van ott valami. kivettem, nagyon büdös volt és át volt ázva. lehet hogy "csak" pár napig volt bent, vagy 1 hét, vagy 2 hét. vagy több. mit tegyek? menjek nőgyógyászhoz? még sosem voltam, és anyukámmal sosem beszéltem ilyenről, hogyan mondjam meg neki? nagyon félek most is itt sírok hogy lehetek ekkora szerencsétlen :((((
2015. aug. 10. 18:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
nagyon félek hogy elkaptam vmi ferőzést vagy TSS-es leszek :(((
2015. aug. 10. 18:02
 2/14 A kérdező kommentje:
és ezt a nőgyőgyásznak mégis hogyan mondsanám el?? tisztára hülyének fog nézni ;(
2015. aug. 10. 18:03
 3/14 A kérdező kommentje:
kimostam vízzel amúgy de mással nem merem
2015. aug. 10. 18:03
 4/14 A kérdező kommentje:
lécci írjatok már :(
2015. aug. 10. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha TSS-ed lenne, már tudnál róla, mivel 40 fokos lázzal fetrengenél.


Érdekes hogy nem vetted észre, mikor ebben a 40 fokban biztos úgy bűzlött, mint a pöcegödör.


A nőgyógyász lenne a felelősségteljes döntés.


Mivel ennyire nem figyelsz a testedre, valószínűleg a fertőzés jeleit se veszed észre.

2015. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
jól van már nem azért írtam ki a kérdést hogy ócsárolj, hanem hogy segítsetek. figyelek magamra, mindennap fürdök, mosakszom, tisztálkodom, rendszeresen cserélem a tampont, én sem értem hohy maradt ott, biztos felcsúszott és nem vettem észre.
2015. aug. 10. 18:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezzel bizony el kell menned a nőgyógyászatra. Esetleg még ma éjjel az ügyeletre. Valószínű kapsz rá belsőleg antibiotikumot és gyulladáscsökkentő kúpot. Inkább csak betétet használj!
2015. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bósznya ***** válasza:
9%
A gyógyszertárban kapható vény nélkül colpa-cleaner. Hozzá vegyél még colpa cleaner laktóz pezsgőtablettát. Ezzel ki tudod rendesen tisztítani a hüvelyedet. A dobozban benne találod a használati utasítást. Napi kétszer használd az első héten, hogy minden helyreálljon odabenn. Ha nem betegedtél meg, akkor még nem lehetett sokáig benn, de javaslom, hogy menj el egy szűrővizsgálatra a nőgyógyászodhoz. Amikor benn vagy, neki mondd el, hogy jártál. Vélhetően a kenet levétele után a colpa cleaner további használatét fogja javasolni és azt, hogy kb fél évig hanyagod a tampont, és használj betétet, hogy helyreálljon minden odabenn.
2015. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 bósznya ***** válasza:
9%
+infó: a colpa cleanerbe testmeleg vizet engedj. A pezsgőtablettát tördeld el, tedd a cleanerbe és várd meg míg feloldódik. aztán kád szélén ülve meg tudod vele oldani a belső tisztítást. fájdalommentes kezelés, de javaslom, hogy már holnap kezd el használni. Szerencsére nem drága. Bármi panasz lenne a benn maradt tampon miatt (láz, hányás, stb) akkor viszont azonnal fordulj orvoshoz és meséd el mi történt, hogy célirányosan kezelhessenek.
2015. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bósznya ***** válasza:
9%
+Természetesen a szűrővizsgálatra menj el. Minden lány megy, ez nem ciki dolog. Mondd a nőgyógyásznak, hogy először vagy, és akkor szépen elmondja neked, hogy mi történik, melyik vizsgálat micsoda. Ha szűz vagy, azt is mondd el neki, mert akkor még óvatosabb lesz. Javasolt szoknyába menni, akkor nem fogod mezítelennek érezni magad közben sem, hiszen azt magadon hagyhatod a vizsgálat alatt. A colpa cleanert csak azért írtam le, hogy azonnal el tudd kezdeni a kezelésed.
2015. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!