Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mégis hogy menjek el nőgyógyás...

Mégis hogy menjek el nőgyógyászhoz? Betét vagy tampon?

Figyelt kérdés
Nem múlik a menzeszem és kértem időpontot a dokihoz, de nem tudom melyik lenne a megfelelő megoldás a betét vagy a tampon? Kicsit furának érzem, mert általában mindenki akkor megy amikor már nem menstruál. Kivéve mikor ilyen helyzet áll elő mint nálam. Tehát aki volt már ilyen cipőben az mit tett? Melyiket választotta?
2015. aug. 8. 19:31
 1/5 Andi80018 ***** válasza:
Én betétet választanék, mert az öltöző részben leveszed a bugyid, amin a betét van, megnéz, utána egyből felveheted. Pont az időpont előtt tedd be, akkor nem lesz annyira gáz. Én így csinálnám legalább is. Mondjuk én nem használok tampont alapból. :-)
2015. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEkem is volt ilyen problémám. Én feltettem egy tampont, meg beragasztottam egy betétet. A ridikülömben vittem egy nylonzacskót. A vetkőzőben kivettem a tampont bedugtam a táskámba és így mentem be a dokihoz, így nem volt gáz a betét.
2015. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Betét. Egyrészt az öltozőben nehéz a tampont kivenni, másrészt a orvos kérheti, hogy mutasd meg a betétet.
2015. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh én idén már többször is voltam így dokinál. Én betétet választottam, mert így jobban fel tudja mérni a doki, hogy mennyire erős a vérzés. Az öltözőben áttöröltem magam intimkendővel, hogy mégse egy mészárszék fogadja, bár tudom, hogy látott már cifrábbat, de az en lelkemnek volt így könnyebb.
2015. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióma műtét után egész éjjel nézegettek alám a dokik; hogy mennyi vér van alattam. Szó szerint. Szóval nékik nem gond.
2015. aug. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!