Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék magamnál egészségügy...

Szeretnék magamnál egészségügyi betéteket tartani, hogy ne érjen váratlanul az első menstruációm. Melyiket ajánljátok? Főképpen jól ragadjon, ne csússzon el. A facelle betétek jók? Melyik a legjobb azok közül? Mert sok fajtája van.

Figyelt kérdés
:)

2015. aug. 10. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Jessa Normal narancssárga vált be :) a Facelle-t nem ismerem.
2015. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
uu pont ma voltam dm-be :(annak a tisztasági betétjét vettem meg :) várom a további válaszokat !! :)
2015. aug. 10. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia ^_^ remélem nem válaszolok későn, de szerintem a bella és a libresse nagyon nagyon jók, a legkényelmesebbek, és nincs szaga se :) valamint a bellának van ,,for teens,, (tiniknek) betétje,ami nekem agyon jól bevált, de minden márkának van weboldala, ott többet tudhatsz meg róluk és kiválaszthatod a számodra legmegfelelőbbet :D amúgy a szárnyas betétek a legjobbak szerintem, mert véletlenül se tudnak elcsúszni :)) a facelle-t még nem próbáltam, de majd egyszer biztos kifogom ;) :D remélem segítettem és ha többet szeretnél megtudni nyugodtan irj privibe :-))
2015. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. aug. 30. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy későn irok e vagy sem. Én Always-t használok nappal és éjszaka egyaránt nekem bevált. Ha nagyon erős akkor nappal is éjszakait teszek be, és ha már 7 nap között vagyok, akkor este is a nappalit teszek be mert akkor nekem már nekem nincs is szinte meg.
2016. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2016. márc. 14. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
CareFree illatmenteset használjuk. Vegyel a rossmanban ilyen kis fem tartót diszkrét mintha tolltartó lenne.
2016. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Facelle nagyon jó. 1. menstruációm óta azt használok nagyon jól ragad, szaga sincs, jó az ára. A Jessa nem jó mert szaglik. :-(

12/L

2017. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Olivia Hygiene Einlagen egészségügyi betétet szoktam használni.Nagyon sokat bír el.
2019. dec. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!