Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Próbálta már valaki a facelle...

Próbálta már valaki a facelle egészségügyi betéteket? Vélemény? Vagy valamelyik olyan márka ami nagyon jól tapad? és jó nedvszívó?

Figyelt kérdés
szeretnék mindig most már magamnál tartani betétet. :)

2015. aug. 10. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem próbáltam, viszont nekem a Libresse jön be nagyon. Szerintem megfelelő a tapadása és nekem nagyon jól szívja a nedvet is :) Azt bírom, hogy sok ember isteníti az Always betéteit, de nekem abszolút kényelmetlen meg zörög a bugyimban is. A Libresse nem és puhább érzete is van. :)
2015. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és abból melyik fajta a jó? :)
2015. aug. 11. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A libresse tányleg puhább, én az Alwayst utálom, mert egyrészt olyan műanyagos érzetet kelt, meg úgy zörög minden lépéskor, hogy iszonyat.

A facelle nem rossz, én leginkább mondjuk tényleg a libressre szavazok, az nagyon jól felszívja a nedvességet.

2015. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én a libresse ultra thin betétet próbáltam de nem vált be,nem ragad rendesen,elcsúszik
2015. aug. 12. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ultra thin vált be és az amit a második emberke írt az tényleg igaz. :) Nagyon mást nem tudom ajánlani, mert csak ezt a kettő márkát próbáltam és mindkettőből csak egyet :)

#Első voltam

2015. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. aug. 13. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!