Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, mikor...

Fogamzásgátlót szedek, mikor kérdeztem szüleimet a családban előforduló betegségekről nem tudtak ilyet mondani. Trombózis?

Figyelt kérdés
Most fél éve szedek fogamzásgátlót és kiderült, hogy anyámnak 19 éves korában trombózisa volt, úgy olvastam, hogy ez örökletes betegség és, hogy ki lehet vizsgálni, hogy hajlamos vagyok-e rá. De csak fizetősöket találtam és hát pénz az nincs rá. Abbahagyjam a fogamzásgátló szedését vagy ha eddig nem alakult ki akkor ezután sem fog?
2015. aug. 10. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, mert öröklődhet.
2015. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elmenni vizsgálatra, akkor hagyd abba.
2015. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba! Ilyen esetben tilos szedni, mivel a fogamzásgátló egyik mellékhatása a vérrögképződés. Az orvosnak legelőször mindig ezt kell megkérdeznie, csak ezután írhat fel fogamzásgátlót.
2015. aug. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!