Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor kezdett el nőni...

Nektek mikor kezdett el nőni a melletek? 13/L Többi lent

Figyelt kérdés
12 éves koromba elkezdett nőni egy kicsit utána pedig megjött az első mensim és után leállt a növésben.Tudom hogy még csak 13 éves vagyok de az osztályba már mindenki melltartót hord én meg még mindig toppot ami szerintem gáz mert 8. osztályba megyek :/ Az anyukámnak nincs nagy melle csak a nagymamámnak és a nővéremnek.Anyukámtól örököltem hogy vékony testalkatom van szóval lehetséges hogy a kis melleket is örökölni fogom? Normális válaszokat lécci! Előre is köszönöm!13/L

2015. aug. 11. 01:00
 1/5 Scav ***** válasza:

20-24 éves korodig még nőhet, de ha vékony vagy, nem baj, ha kicsi marad. Szeretik a férfiak azt is, csak az utcán kevésbé nézik meg, mert nem olyan szembeötlő. De a majdani barátod szeretni fogja, nyugi! Egy törékeny, csinos lányon amúgy is ormótlanul néznének ki a nagy kannák :D

Sokféle férfi van, van aki a nagyot, van aki a kicsit szereti, valakinek meg tökmindegy, mert sokkal többet ér az, hogy ki az, aki viseli a ciciket. A kisugárzás sokat számít. Az meg majd jön. Csak lazának kell lenni, nem kell görcsölni. Nézd meg, sok sztárnak nincs nagy melle, még is imádják, szexszimbólumok. Pl. Keira Knightley. Neki nem hogy kicsi, hanem nincs is melle, teljesen deszka. Mégis imádják. No para!

2015. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel anyukádtól örökölted ezt, de még nem tudhatod mivel még növésben vagy:)
2015. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2015. aug. 11. 01:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 10 évesen nőt, pedig csak 14 éves kezdem menstruálni.

Egyáltalán nem gáz, hogy toppot hordasz :)

2015. aug. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 évesen ! Mostanra már 75/C-s . 10/l
2015. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!