Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hallika .16 eves leszek 168cm...

Hallika .16 eves leszek 168cm magas es 68kg . Kene fogynom (lany)?

Figyelt kérdés
2014 (71kg) nyaran jartam konditerembe , napi 700-800kcl egettem es fogytam 6kg egy honap alatt de az unnepek soran vissza hiztam 68kgra es iden mar nincs turelmem kondizni mit tegyek ???
2015. aug. 11. 12:54
 1/4 anonim válasza:
Talán 2-3 kgt. A cicikre és a popora is kell hús!
2015. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha betegnek érzed magad, vagy más mozgási problémád adódik az alakod miatt, akkor lefogyhatsz. Másképp nincsen értelme. És ha már diétázól, úgy csináld, hogy ne hízz vissza.
2015. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Testtömeg index kalkulátor: (sztem hülyeség,de hát nah.)


[link]


Jól érzed magad a bőrödben?Tudsz kocogni/sétálni anélkül,hogy leizzadj,esetleg nehezen vedd a levegőt/rosszul légy?..Tehát tudsz sportolni minden rosszullét nélkül?


Akkor nincs semmi baj a súlyoddal.

Próbálj max figyelni az étkezésre.Többször egyél keveset,este 6 után pedig max gyümölcs..meg ne egyél mondjuk szalonnát meg pacalt:)


Elmondom neked,hogy én 173cm vagyok,és 58kg.Örököltem a vékonyságom,ez nálam genetika,az egész család ilyen.Állandóan eszek,imádom a zsíros ételeket (pacal,hurka,pörkölt,kolbász,minden ami hús),mégis 1x sikerült elérnem a 60kg-ot,kb 1hónapig.Utána a stressztől lefogytam.

De egészséges vagyok.Jól érzem magam a bőrömben.Bár vékony vagyok,de csinos,nem vagyok lapos deszka.

Ez a lényeg. Én sosem fogok hízni,ha a halálba eszem magam,akkor sem.


CSak érezd jól magad a bőrödben:)Ne a média meg más véleményére adj!

20/L

2015. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 173cm 58kg csaj . Nallam ez pont forditva van alig eszek egy kis kenyeret vagy zsiros dolgot azonnal erzem a plusz kilot . Most sikerult ujra fogynom de csak ugy hogy 2x eszek egy nap pl. reggeli dzsemes kenyer tejjel es ebed leves aztan pedig gyumolcson elek ... Nallunk mindenki nagy darab anyukam reszerol apukame pedig oregebb korra hizik de ok meg magasak...
2015. aug. 20. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!