Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A párommal elég gyakran...

CarolineNetty kérdése:

A párommal elég gyakran szoktunk szeretkezni. De nekem minden szeretkezés után kb 1-2 napra nagyon szok ott fájni és a pisiléssel is megvannak a gondok. Nagyon fájdalmasan pisilek. És sokszor késztet h kell mennem wcre. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira fáj, akkor mire vársz? Menj el orvoshoz. Lehet felfázás vagy valamilyen fertőzés is. De mindenképpen igényel valami kezelést. Ha fertőzés, akkor a párodat is kell kezelni.
2015. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fertőzés vagy gomba. Nálam is így kezdődött, semmi más tünetem nem volt, és most már másfél hónapja bajlódok az egésszel, heti szinten járok orvoshoz.

Tanácsos lenne neked is elmenned nőgyógyászhoz, illetve a párodat elküldeni orvoshoz, ugyanis nagy az esély arra is, hogy folyamatosan visszakapsz tőle fertőzést vagy gombát (elég, ha csak az ő szervezetében túlszaporodik pl a Candida, neked meg épp gyengébb az immunrendszered és hopp, kész a fertőzés).

2015. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Naszutas betegseg, olvass utana. Holyaghurut. En tobb evet szenvedtem vele, csak az antibiotikum segitett. De azt sem lehet orokke szedni, igy a dokim javaslatara csak szex elott szedtem be mindig egy szemet. Ezzel parhuzamosan elkezdtem az Urell kapszulat szedni, napi egyet. Nem olcso, akkor volt 3-4 eft egy doboz, tozegafonyat tartalmaz. Aztan egyszercsak szep lassan megszunt az evek folyaman. Most mar csak urogint iszom elotte es utana is 1x, de csak megelozeskeppen. De ez mar csak psziches:)

Egyebkent nalam sem segitett semmi elotte, pedig a higieniara is maximalisan vigyaztunk es rengeteg folyadekot is ittam.

2015. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza, nászutas betegségnek vagy honeymoon cystitisnek nevezik. Szex előtt és után alapos mosakodás az intim területen, szex után azonnal pisilés (akkor is, ha csak pár csepp jön), megelőzésnek tőzegáfonya.
2015. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!