Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erőteljes szőrnövekedés és...

Erőteljes szőrnövekedés és szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Erősen szőrösödöm sajnos,amire szedek ugyan gyógyszert de még csak nem rég kezdtem el.A lábamon végig fekete,erős szálak vannak,a hasamon is.Ilyenkor nyáron annyira lehetetlen megoldani a szőrtelenítést.Borotválom majdnem minden nap a lába,de ettől tiszta seb,és fekete pöttyös.Epilátortól is csak tele leszek szőrbenövésekkel.Gyantázni szeretem a legjobban,de ahhoz meg kell növeszteni.Sokszor inkább ezért hosszúnadrágot veszek fel :( Már elegem van.


Ti hogy oldjátok meg ezt?


2015. aug. 12. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz?
2015. aug. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cypromixet szedek 4 hónapja.
2015. aug. 12. 13:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor 1-2 hónap múlva látszódnia kell a változásnak ,addig pedig vagy maradsz a bortvánál vagy gyanta
2015. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen melegbe nem járok hosszúba,inkább látszódjon,hogy pöttyös a lábam,combom. Am borotválom.
2015. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!