Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős alhasi fájdalom és barna...

Erős alhasi fájdalom és barna folyás minek a jele? Holnap megyek dokihoz, de akinek volt hasonló, kérem írja le a tapasztalatait!

Figyelt kérdés
A hétvégén csak idegen mellèkhelyiségben tudtam pisilni, ránézésre igényes volt és tiszta, de több mint 50 ember használta azokat a wc-ket a hétvégén így lehet, hogy befigyel egy fertőzés? :S vasarnap este éreztem is enyhe nyomást mintha megakarna jönni, hétfőn is de szinte alig volt észrevehető, úgy voltam vele biztos csak peteérésem van...tegnap viszont szörnyen fájt a hasam, mint mikor a menzeszem első napja szokott lenni. Tegnap volt a ciklusom 20. napja, szóval mégsem a peteérést èreztem..ma is nyom a hasam, tegnap estétől pedig barna folyásom is van.. Mi lehet a gond?:((

2015. aug. 12. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Kiderült,hogy mi volt a baj? Fertőzés?
2019. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!