Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kezdjük szerintem egy lényeges dologgal: 16 éve vagyok és SZŰZ, soha senkivel nem voltam még.Gyakran van hüvelyi folyásom, mikor milyen állagú nem mindig,de van.Aztán a vizeletem eszméletlen büdös.és azt érzem hogy ha pisilek nem pisilem ki az egészet.Szúródik,nyom a bal oldalon a hasam alja.Van,hogy azt érzem pisilnem kell és nagyon de nem tudok vagy csak csepeg.Viszont van amikor egymás után 10szer elmegyek pisilni. Nem szeretnék még nőgyógyászhoz menni. Itthon hogy lehet ezt kezelni, vagy egyáltalán mi a bajom?

2015. aug. 13. 22:17
 1/2 anonim válasza:
Fertőzés, felfázás!! Mindenkép kell doki mert kapsz antibiotikumot, és végyél a patikába urogin nevű kanalas gyógyszert az segít ne félj
2015. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a szúrás, nyomás nem tudom mi lehet.

Keress egy női orvost, gyerek vagy tini nőgyógyászat lenne az igazi.

2015. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!