Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex miatt rendszeresen...

Szex miatt rendszeresen felfázós nők? Nektek mennyi idő után és mitől múlt el? Én már két éve szenvedek. A partnerváltás helyrehozhatatja ezt?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer voltunk orvosnál és rengeteg gyógyszert beszedtünk, minden létező alternatív dolgot alkalmazok... Segitsetek!

2015. aug. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem világosított fel az orvosod ?? Normálisan tisztántartott férfi nemiszervtől nem kap el egyetlen nő sem semmiféle betegséget (most hagyjuk ki az anális közösülést követő vaginális behatolást, mint extrém esetet). A "felfázásnak" nevezett női nemiszervi gyulladást szinte minden esetben székletbaktériumok okozzák, amelyek nem a férfipartnertől kerülnek a nőbe (az említett kivételtől eltekintve), hanem a nem megfelelő női fehérnemű ill. figyelmetlen altesti tisztálkodás következményei.
2015. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex előtt és után mosakodás, szex után pisilés, megelőzésnek tőzegáfonya. Uro-vaxom? Ezek megvoltak?
2015. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Szex miatt nincs rendszeres felfázás. Akkor az, amiről beszélsz, hüvelyfertőzés/gyulladás, nem pedig felfázás.


Valaki nagyon érzékeny és megfelelő higiéniás környezetben is sokszor fertőződik. Én a létező összes tablettát kipróbáltam már, soha nem segített semmi (igaz, én egy kicsit másképp működök autoimmun betegség miatt) és nekem csak a tejsavas irrigálás segítet.


Ritka esetben a partnerváltástól elmúlnak a panaszok, van olyan ismerősöm, aki allergiás volt a barátja spermájára és a következő barátjánál már nem volt gond.

2015. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó: Amiről a kérdező beszél, az ún. honeymoon cystitis. És igen is létezik, nem hüvelyi fertőzés, hanem húgyúti.
2015. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Tudom,hogy van húgyúti fertőzés, de szextől?
2015. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos és mindent próbáltam az említett dolgokból
2015. aug. 14. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, azt hittem,hogy fertőzésről van szó, bocsi.
2015. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nászutas betegség. Én is több évig szenvedtem vele, a maximális higiénia mellett is. Több orvosnál jártam, hólyag ultrahang, húgycsőből mintavétel, stb. mind megvolt. Ha beszedtem egy doboz antibiotikumot elmúlt, de következő szex után megint előjött, így ment. Aztán felkerestem egy jó urológust, akik végül megoldotta a problémát. Minden együttlét előtt 1 db antibiotikumot kellett bevennem, mellé az Urell kapszulát (tőzegáfonya) kellett szednem minden nap. Kizárólag az Urell volt jó, ne kérdezd miért, valami hatóanyag tartalom miatt. Majd egyszercsak már nem kellett az antibiotikum, most csak Urogin oldat van itthon, szex után iszom egy adagot és azóta lekopogom semmi bajom. Állítólag azok nők hajlamosabbak rá akiknek rövidebb a húgycsövük, szóval a felépítésünk miatt van.
2015. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!