Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztóan fáj, vki segítene?

Borzasztóan fáj, vki segítene?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és szerintem vmilyen fertőzést kaptam. Menstruálok, ezért nem tudok nőgyógyászhoz menni. A hüvelybemenetnél és a kis és nagy széremajkaimon kb lencse méretű piros kemény dudorok vannak. A hüvelybemenetnél összenőttek gócokba. Borzalmasan fájnak és a tampont sem bírom felrakni csak keservesen mert annyira fáj. Ha pisilek az is rossz mert marja és így nem bírok pisilni mert visszatartom vhogy. Szombatról vasárnapra jöttek ki. Mit csináljak? Annyira fáj h sírok.

2015. aug. 17. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is el lehet menni orvoshoz, ha menstruálsz. Esetleg herpesz lehet, de az hólyagos.
2015. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez herpeszgyanús... ha erős a vérzésed, most nem tudsz mit tenni, pedig legjobb lenne orvosnak megmutatni azonnal. De lehet így is fogad. A tampont semmiképp ne erőltesd, használj betétet. Lidocain kenőcsöt használj helyileg, az érzéstelenít.
2015. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanpont ne használj most! Hîvd fel a nőgyógyászt, hogy fogad-e így, hogy menstruálsz! Biztos tud valami tanácsot adni!
2015. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont a ciklus kp-én vagyok. Nagyon erős. De ezek nem hiszem h hólyagok mert nagyon kemények, kinyomni se lehet őket. Nincs izthon betétem csak tampon. Azt a krémet vény nélkül is lehet kapni?
2015. aug. 17. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy lehet, de ez tényleg csak gyorssegély, hogy ne fájjon, nem gyógyít meg. Vegyél betétet is.
2015. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!