Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy hüvelygombám van!...

Lehet, hogy hüvelygombám van! Hogy mondjam el a barátomnak? Borzasztóan szégyellem.

Figyelt kérdés
Viszket már egy ideje. Eleinte azt hittem, hogy csak a szőr miatt, barátom megkért rá, hogy most télen ne gyantázzam le, rég nem volt már ilyen "állapot" odalent. De egyre inkább aggódom. Nem kibírhatatlanul viszket, pl napközben szinte észre sem veszem, de itthon igen és annyira elvakartam már, hogy ahogy pisilek, csípi. Hüvelyváladékom is több, mint szokott lenni, de sem a szaga, sem az állaga nem változott. Borzasztóan szégyellem magam emiatt, soha nem volt még ilyenem és azt sem tudom, hol szedhettem össze, semmilyen olyan helyen nem jártam, nyílvános wc-ket is kerülöm.
2014. dec. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Menj orvoshoz, ő meg tudja mondani, hogy gomba, vagy valami más probléma. És gyógyszert (kúp, kenőcs, tabletta stb.) is ad. A barátodnak is el kell mondanod, nyíltan, mert a gombát ő is elkaphatja. Jobbulást.
2014. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék orvoshoz menni, de csak januárban tudok, a vége felé.
2014. dec. 11. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vedd úgy, hogy az! Ha januárbsn kiderül, hogy mégsem, az csak jó, de mondd el, ő is elkaohatja, aztán visszaadhatja neked, és labdáztok vele efy ideig. Ne szégyeld! Bárhol elkaphattad , gyengébb az immunrendszer, szd jél 1000 mg c vitamint és más immunerősítőt.
2014. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na pont ez az amit nem szabad szégyellni!! Sőt hiába kezelnéd magadat és meggyógyulsz a párod vissza fog fertőzni,szóval akármilyen bajod van ŐT IS! kezelni kell.


Hüvely gomba lehetséges.


Gyenge immunrendszer,túl sok cukros,dolgok,tanga bármitől lehet gombád.


Minden nő túl esik rajta.Nincs mit rajta szégyellni.Viszont jobb lenne minél hamarabb dokihoz menni nem csak januárba!!!! Addig súlyosbodhat!!

2014. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg a Canestent mindketten.
2014. dec. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!