Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemen piros -lila csikok...

A mellemen piros -lila csikok vannak az baj? Otthon tudok valamit csinalni vele? 13/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kilátszódnak az erek, nem tudsz vele mit csinálni.
2015. aug. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Stírák, nincs baj. Halványítani lehet őket krémekkel.
2015. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Matsurii válasza:
Szerintem ez teljesen normalis... Marmint szerintem ez csak attol van hogy no a melled szoval ne aggodj :)
2015. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
*stria
2015. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi teljesen normális

De ez annak a jele hogy nem olyan ütemben nő a melled

Mint ahogy a rajatav lévő bőr tágul

Minden este krémezd és jo lesz

2015. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia :) nekem is lilás csíkok vannak a mellemen és csak 12 éves lány vagyok és nekem mintha kezdene halványodni remélem neked is valahogy elkezd halványodni :)
2015. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scav ***** válasza:
Túl gyorsan nő a melled, bőröd nem bírja követni. Ezért elreped az alsóbb rétegekben. Később kifehéredik vagy sárgul, szóval halványodik, de a nyoma ott marad örökre. Nem tragédia, lehet összébb is húzódnak majd, vékonyabbak is lehetnek, illetve halványabbak. Van direkt striákra való krém, vegyél olyat, rendszeresen kenjed vele, így minimalizálható a repedés nagysága és halványítja is.
2015. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!