Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mior megvan a mensturacionk,...

Mior megvan a mensturacionk, hogy folyik jobban mikor alunk, ulunk vagy fekszunk? Es mikor nem folyik annyira mikor ulunk, alunk vagy fekszunk?

Figyelt kérdés

#menstruáció #alunk #ulunk #fekszunk
2015. aug. 19. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem fekvésnél folyik a legkevésbé. Legalábbis nekem az első 2 napot leszámítva reggel ébredésnél már tiszta a betét aztán napközben még rendesen jön! Anyukám is mindig azt mondta ha mozgok vele (könnyed torna ilyesmi) akkor hamarabb túl vagyok rajta! Megerőltetni azonban ilyenkor sem szabad magad!
2015. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ülök, akkor nekem nem nagyon jön semmi, ha felállok, akkormeg hirtelen kizúdul ami addig nemtudott. Fekve és állva tisztulok rendesen. De gondolom mindenkinél máshogy van.
2015. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam fekve is folyik eléggé. Állva főleg, és ülve csak akkor, ha nem mozdulok, vagy ha nem dobom kétfelé a lábaim úgymond. :D Persze ez attól is függ, hogy hányadik napon jársz, az első pár napon vannak ezek nálam.
2015. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!