Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyik a tejem de nem vagyok...

Folyik a tejem de nem vagyok terhes! Csak a bal mellemből kissebb mennyiségű teh szivárog nyomás hatására! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A jobb mellembol ki jott egy csepp folyadék de szerintem az mar attol volt, hogy agyon-viesza nyomkodtam. A bal mellemből folyó válladék enyhén véres. Se fájdalom se csomók!

3 hónapja komoly (5órás) lábműtétem volt most is gipszben vagyok. 0,3 Fraxiparine inyegcio naponta, fájdalom csillapításra donalgin. Lehet valami köze hozzá? Továbbá behathat a stressz?( a lábműtét fájdalma, felbomlott az eljegyzesem, meghalt a nagypapám stb.)


Nem vagyok terhes a teszt negativ lett de a terhesseg melyik szakaszában kezdődik a tejtermelődés? (5 nap a menstruációig) a válaszokat előre is köszönöm!

18/L



2015. júl. 27. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

31 hetes terhes vagyok és még nincs előtejem.

Okozhatja a prolaktin nevű hormon, vizsgáltasd ki mindenképpen magad!

2015. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most komolyan, minek nyomogatod?

egyébként meg orvos, mert nem normális

2015. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véres váladék esetén azonnal menj orvoshoz, ha terhes lennél, akkor legfeljebb savó váladék jönne, nem véres.
2015. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért próbáltam kifacsarni belőle lvalamit mert tegnap mikor eszre vettem utána olvastam, hogy akkor van baj ha csak az egyikbol jon mert az mell vagy petefeszek rakra utal... es inkabb legyek terhes mint rákos

Köszönöm a válaszokat!

2015. júl. 27. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:

a váladékozás nem csak rákra utalhat, hanem hormonális betegségre is

de azzal, hogy nyomogatod, csak melleidnek ártasz

2015. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hipofízis adenoma
2015. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!