Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás menzesz...

Méhszájseb fagyasztás menzesz előtt?

Figyelt kérdés

Van egy méhszájsebem.Körülbelül 1 éve vette észre a nőgyógyász.Előtte egyébként sok fertőzésem volt,utána is volt egy pár sajnos nagyon hajlamos vagyok összeszedni minden nyavalyát,hiába figyelek oda.Azt mondta az orvos,hogy várjunk vele,hátha elmúlik magától,az lenne a legtermészetesebb.Írt fel tejsavas kúpokat amiket használtam is,azóta is folyamatosan.Tavasszal visszamentem hozzá,megnézett megint,azt mondta hogy még mindig ott van,így mindenképp le kell fagyasztani.Ez közvetlenül nyár előtt volt,így megkérdezte tőlem,hogy most csináljuk vagy nyár végén,mert szerinte nyár végén érdemes miután lezajlott a strandszezon,én persze nem vitatkoztam vele,ő tudja hogy mi lesz a jó.


Nos,eljött a nyár vége.Jövő héten mennék vissza hozzá,azonban rá 2 vagy 3 napra meg fog jönni.Sajnos az orvosom csak 1 bizonyos napon rendel.Utána még lenne 1 hét pihenőm(mert azt olvastam erős folyása van ilyenkor az ember lányának,meg nem árt kicsit pihenni vele) mielőtt elkezdeném az egyetemet és a munkát.


Szerintetek meg fogja így is csinálni?Nem lesz belőle gond hogy utána nem sokkal megjön?Potyára nem szeretnék azért elmenni,viszont szeretném ha már nem lenne ezzel is gond.


22/L


2015. aug. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Végül megcsinálták? Mik a tapasztalataid? Én jövőhéten mennék, de 4 napra rá meg fog jönni.
2016. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsinálták,de nem akkor.Visszamentem hozzá,megvizsgált aztán egyeztettünk egy másik időpontot,de nem a menstruációm miatt.A kezelés nem fájt,inkább csak kellemetlen volt,én sokkal rosszabbra számítottam.Utána is csak egy picit éreztem 1-2 napig,meg bő folyásom volt 4-5 napig,és ennyi.:)
2016. jan. 11. 11:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta rendben vagyok teljesen.A kezelés 5 percet vett igénybe. :)
2016. jan. 11. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszod! Örülök, hogy rendbe jöttél. :)
2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!