Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne varjam...

Joros krisztina Tina kérdése:

Mit tegyek hogy ne varjam annyira a menstruaciot?

Figyelt kérdés
Annyira-annyira varom mar hogy megjojjon,nem ertem minek.Nem azert hogy "nagylany" legyek,csak szimplan varom a betet cseret,meg minden.Most nem arra vagyok kivancsi hogy ne vard mert nem jo,meg ez,meg az.Oke hogy vannak akiknek faj,meg atazas meg blablabla...Na de utovegre is varom.Koszi elore a valaszokat.Bocsi hogy hosszu voltam:)

2015. aug. 22. 22:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nekem se jott meg meg,es nyilvan en is varom,hogy ne eljek ugy,hogy uristen meg fog-e jonni,es persze,hogy mikor..Szerintem normalis valamien szinten..Viszont szerintem jobban ki kene fejtened,hogy egesz nap ezen kattogsz?Vagy csak ha unatkozol?
2015. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is iyen voltam és 13 évesen jött meg.Hány éves vagy?

15/L

2015. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is rettenetesen vártam. 17 évesen jött nekem meg.
2015. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha unatkozom akkor rogton eszembe jut,12 eves vagyok:)
2015. aug. 23. 09:54
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja es nem valaszoltatok a kerdesemre.Mit tegyek hogy ne varjam annyira a menstruaciot?
2015. aug. 23. 10:01
 6/15 anonim válasza:
Erre nem lehet valaszolni...Nem mondhatjuk meg,hogy te ,hogy eld az eleted.Mindez fejben dol el.
2015. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Olbasgass róla ,az sem rossz,mert akkor legalább rengeteg dolgot megtudsz róla,vannak olyan oldalalk amelyek szinte csak erről szólnak,meg a felnőttéválasról.


[link]


[link]


[link]


[link]


És az is elég ha beírod hogy menstruáció vagy első menstruáció,vagy csak írj bátran ha erről szeretnél beszélgetni,én is így vátam mint te.

2015. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi de mar szinte mindent elolvastam rola
2015. aug. 23. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Éld az életet basszus. Olvas, sportolj, játsz vagy rajzolj. Most ez a legkisebb bajod 12 évesen. Ha ennyire zavarj szedj hormonokat.
2015. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
12 evesen nem is gondoltam a menstruaciora...Azon gondolkodtam,hogyan sportoljak,baratkozzal..Nekd meg ez a legnagyobb bajod.
2015. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!