Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma voltam nőgyógyásznál. és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma voltam nőgyógyásznál. és a symicia fogamzásgálót írta fel.7. én jött meg a menstruációm még mindig tart. Elkezdhetem. Ma szedni vagy várjam meg az új menstruációt? Orvostól elfelejtettem megkérdezni.

Figyelt kérdés

#fogamzásgátlószedése
2015. jan. 9. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tájékoztatón szerepel, hogy:


- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban

- A Symicia szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Symicia szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia.

2015. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.és ha akkor kezdem el szedni mikor nincs meg akkor mivan???
2015. jan. 9. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor nem kezdheted el
2015. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy elkezded most szedni,amíg még menstruálsz és a 3. napodon vagy, vagy pedig megvárod a következő menstruációd és az 1. napján kezded el szedni.
2015. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!