Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kerultetek mar ciki helyzetbe...

Joros krisztina Tina kérdése:

Kerultetek mar ciki helyzetbe menstruacioval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

En meg nem,mert nekem meg nincs meg!:)

12/L



2015. aug. 23. 15:41
 1/10 anonim válasza:

Egyszer mikor nem tudtam hogy pont akkor jön meg, fehér bugyiban, fehér sortban mentem biciklizni. Kb' egy óráig ültem a nyeregben, és lényegében hozzád ragadtam. XP XD

Amíg máshol voltam, a pulcsim a derekamra kötöttem, és ahogy haza értem, siettem a szobámba átöltözni. :D

13/L

2015. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valasztXP ezen jot nevettem:)
2015. aug. 24. 09:30
 3/10 anonim válasza:
Örülök neki. :D Így utólag én is. XD
2015. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Fordult már elő, hogy totál váratlanul jött meg és nagyon erősen, így átáztam párszor. Többnyire volt nálam valami, amit a derekamra tudtam kötni, de egyszer volt, hogy semmi. Sötétkék farmer volt rajtam. Alig mertem ránézni bárkire és csak imádkoztam, hogy remélem nem látják, ahogy lépek. Sosem siettem még annyira hazafelé, mint akkor. Egyszer pedig strandon a madzagon keresztül teljesen felázott a tampon és kicsúszott a bugyimba. Futottam kb a mosdóba. Egyszer pedig, a mai napig nem értem hogyan, de arra eszméltem, mikor cseréltem, hogy még egy madzag lóg. Nem tudom, ez hogy történhetett.. Hát egyelőre ennyi, remélem nem lesz több... :/ :D


24L

2015. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

edzésen vagyok és érzem hogy betétet kell cserélnem .na mit csinlok?Persze elkéreckedek.(az volt 1.edzésm mióta megjöt)Mindenki kérdezi hogy:-Timi mibajod?-Mivan?_WC-zned kell?És mivel anyum szólt az egyik edzőmnek hogy mensizk hagy kéredzkedjek el ha kell,ezért ő el is engedett volna.De nem ő tartotta az edzést :/ Ezért megpróbáltam kimagyarázni magam hogy nem a mobilbudiba megyek hanem fontos dolgom van...Próbáltam elmagyarázni úgy a csapattársak előtt hogy mennem kell hogy ne legyen ciki.Végül jött a női jött apukám(ő is edző)mikor hallotta hogy mennék és elengedett.Kicsit már véres volt a gatyóm XDElég gáz volt mindenki előtt.Aztán még utánna (a fiúk szerencsmre békénhagytak) odajöttek barátnőim és kérdezgettek hogy mivolt ilyen fontos? mibajom van? Mond már el!És nem tudtam mit mondani mert tudtam ha kitudódik ők megbeszélik egymás közt,na úgy még oké,de van köztük egy elég fecsegős...És tényleg mindent elmond szvl, szinte már nem merteem megszólalni XD


12/L

2015. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Végül jött a női jött apukám" bocs elírtam csak az apukám jött a másik edző nem XD
2015. aug. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer ott aludtam a barátomnál és arra keltem fel, hogy tiszta vér az egész ágyneműje.. Szerencsére volt nálam másik bugyi, de így is nagyon ciki volt.
2015. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huha,xDKoszi.De azert meg johetnek LoL xP
2015. aug. 29. 11:17
 9/10 Ylyria ***** válasza:

Velem gyakran van/volt ilyen a három legegyedibbet leírom.

Egyszer a barátnőmmel filmeztünk (sosem felejtem az Iron Men harmadik része volt, én meg nagy fan vagyok) és annyira lekötött a film, hogy nem vettem észre, hogy megjött, a két és fél óra végére kész pocsolya lett alattam. Amikor vége lett és lenéztem az ölembe csak a annyit tudtam kinyögni, hogy "AztaKur.va!" A kanapén (mert úgye azt nem olcsó mulatság lecserélni) még most is ott van a nagy "eperlekvár" folt.

Egyszer meg éjszaka megjött és nem vettem észre amikor reggel kimentem az öcsém rám nézett és lemerevedett, aztán három másodperc múlva (amikor le esett neki) elröhögte magát. Amikor levegőhöz jutott mondta, hogy nézzem meg magam a tükörben. Megnéztem és az arcomom az egyik szememen át mint a kelta harcosos filmekben egy vörös csík volt, az egyik kezem meg tiszta vér volt, kb. mint egy sorozat gyilkos egy hosszú nap után. Valószínüleg belenyúltam a vérfoltba és álmomban az arcomra kentem.

Egyszer meg írtam egy fiúbarátomnak, hogy most inkább nem találkozzunk mert görcsölök és szarul vagyok ezért cserébe majd két órán át kérdésekkel bonbázott, hogy milyen érzés menstruálni, hogy magyarázzam el neki az érzést. Nagyon aranyos, hogy ennyire érdekli, de ez olyan mintha a zöld színt magyaráznád egy vaknak.

Illetve, mivel sok fiúbarátom van és felállok a társaságból és kimegyek wc-re és jönnek a kérdések, hogy "a táskát minek viszed, nem lopunk XD". Szerinted?

Persze sok olyan volt velem is amiket már leírtak, átáztam stb.

Mondjuk szerencsére, számomra ezek nem annyira vagy cikik mivel a barátaim társaságában történtek, meg amúgy is aki ilyesmi miatt kinevet vagy megszégyenít egy nőt az a tudatlanság mintapéldánya. És nem érdemel mást mint amit Stephen King "fejlesztett ki külön ilyen esetekre" a Carrie című könyvében.

2017. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ylyria ***** válasza:
15/L (lemaradt az előző vagyok)
2017. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!