Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha masodszor is huvelygombam...

Ha masodszor is huvelygombam van akkor el kell menni nogyogyaszhoz megegyszer? 14/L

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem volt jó az amit a doki adott rá, vagy nem megfelelő ideig használtad, ezért újból kiújult.Ha pedig nemi életet élsz már, akkor a partneredet is ki kell kezelni.
2015. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Dehogy elek nemi eletet. Jo volt amit felirt mert elmult tole (ez volt ugy 9 honapja) de most lehet hogy megint visszajott.
2015. aug. 24. 12:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Hál istennek egy normális 14 éves,kiakadok akik általános iskolás fejjel sexelnek.


Canesten hüvelykúpot is tudsz a gyógyszertárba venni+krémet ha nem szeretnêl orvoshoz menni.


A nők 40%-nak élete során lesz hüvelygombája,a hüvelyünkbe egészséges mennyisêgű gomba van(fiúknak meg a makkjukon)és sokszor ez minden ok nélkül túlszaporodik,de felfázástól,nyilvános wc használatától(hiába mosol kezet hisz vagy ezren megfogták a kilincset,csapot is tehát bacit be lehet nyelni),erős antibiotikumtól(fiúknál a makkjuk gyakran lesz ez utóbbi után gombás)is el lehet kapni.

A gombához nem kell sex!


Annak idején az orvos meg is vizsgált,vett tőled mintát?

2015. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen!
2015. aug. 25. 07:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Szegény,akkor nagyon sajnálak.Nekem 14 évesen nagyon kínós lett volna,ha alul le kelkett volna vetkőznöm bárki előtt,most is csak női orvoshoz megyek el,el se mentem volna orvoshoz szerintem 14 évesen,hanem patikába vettem volna canestent.


A fürdő vízedbe tegyél pici sót az jót tesz a szervezetednek és canestent vegyél,ha 2 hét alatt sem érzel javulást akkor viszont menj el orvoshoz.

2015. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Raadasul ferfinal voltam...es akkor meg 13 voltam🙈
2015. aug. 26. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Mért nem kereset anyukád női orvost?


mártinikre szakosodott doki is van,gyermek gyógyász.

Anyám előtt sem vetkőztem le már 11 évesen,így ilyen intim vizsgálatot nem végeztettem volna előtte.

Remélem nem nézte végig anyud?

Te szegény.

2015. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Normalis ferfi doki volt es anyum is ott volt. Anya elott nem vagyok szegyenlos mas elott igen.
2015. aug. 28. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor is anyud kereshetet volna női orvost neked,mindenhol lehet nőt találni,ennyi fáradságot vehetet volna igazán.

Egy női orvos előtt tini korban még a mellrartót sem annyira ciki levenni,nem hogy a bugyit.


Hiába az anyukád,ez tök intim vizsgálat,ez a legintimebb testrész,ami nem épp hétköznapi formában lesz látható vizsgálat alatt.


Más az hogy lát ha ülsz a kádban,akkor semmit nem lát nagyon,csak a cicid ha érted.


De azért az hogy tedd szét a lábad,a szeméremajkak,csikló minden látható és benyúl a hüvelyedbe ujjal,majd pálcikával ezt egyáltalán nem kellene látnia.

Ez nagyon ciki,ha mindent lát.


Sok kiscsaj akik sajna túl korán kezdik a sexet azokhoz sem megy be ekkor senki,elmennek egyedül.Háziorvoshoz is egyedül mennek 14-15 évesen már.

2015. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!

Azért gondolj bele, mennyire ciki, amikor az orvos a májadba turkál...tehát nem kívül birizgál. Ekkora marhaságot. A kislány teljesen jól reagál, te meg sajnálgatod. Téged kellene sajnálni a felfogásodért.

2015. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!