Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az a helyzet hogy 16 eves...

Az a helyzet hogy 16 eves vagyok es huvelygombam van, es van valami nagyon jo modszer amivel elmulik?

Figyelt kérdés
Nem akarok elmenni nogyogyaszhoz,mert meg szuz vagyok meg tuti gomba mert noveremnek is volt es mar ugy 4 honapja van es kellene valami ami eltunteti,tudtok valami hasznos modszert,kremet vagy valamit?koszi
2015. febr. 20. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a Canestent, de jobb lenne ha orvos látná, mert nem mindenkinek hatékonyak ezek a szerek. Meg ha nem orvos mondta honnan tudod hogy gomba?
2015. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért mert szűz vagy, még nyugodtan elmehetsz orvoshoz. Én 14 évesen voltam először, hasonló gonddal.
2015. febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Canesten kenőcs
2015. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a canesten kombit, és ha nem használ, akkor keresd fel a nőgyógyászt. Egyébként hogy tudod te elviselni a hüvelygombát 4 hónap óta?
2015. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól még nyugodtan fordulhatsz orvoshoz. Jó ha látja szakember. Nem is tudom elképzelni hogy milyen állapotban lehetsz, ha négy hónapja tenyésztgeted a gombát. Nagyon gyorsan meg tudnál szabadulni tőle ha dokihoz fordulnál, vagy kipróbálnád az itt ajánlott javaslatokat.
2015. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 hónapja van gombád?! Ha nekem gombám van, akkor 3 nap után visíani tudnék, annyira fàj és viszket stb. A nővéredet miért nem kérdezed meg, hogy ő mit használt?

Próbáld ki a Canesten kombit, az 3 napos meg van a Canesten uno amiben csak egy hüvelykúp van. Ha ezek nem mulasztják el, akkor menj nőgyógyászhoz, az, hogy szűz vagy, nem lehet kifogás.

2015. febr. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!