Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak annak veszik ki a méhét,...

Csak annak veszik ki a méhét, akinek muszáj, vagy ha kérem, elvégzik rajtam ezt a műtétet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 19:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Csak ha muszály szerintem
2015. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ha kifizeted a műtét árát (beleértve a teljes műtő- és ápolószemélyzet piaci áron számolt munkadíját, a műtőhelyiség bérleti díját, a felhasznált gyógyszerek, kötszerek, egyszerhasználatos eszközök árát+a műtét utáni megfigyelésed, ápolásod és a hotelszolgáltatás költségeit), feltehetően nincs akadálya, csak az, hogy találsz-e olyan orvost, aki mindenféle egészségügyi indok nélkül elvégez rajtad egy komoly kockázatokkal járó beavatkozást.
2015. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha muszáj. Egy normális orvos, mindent megtesz, hogy erre ne kerüljön sor.

Nagyon sok változást okoz. Nem csak annyi, hogy akkor nem lehet gyereked.

2015. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha azért akarod kivetetni, hogy ne legyél terhes, akkor elég az elkötés. De csak úgy mert te akarod nem fogják kivenni
2015. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért akarod? Lehet hogy van más, kevésbé drasztikus megoldás is.
2015. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem. A lábát se vágják le senkinek csak azért, mert kéri, még akkor sem, ha kifizeti az összes költséget.

Miért akarnád kivetetni? Ha nem akarsz teherbe esni, ahhoz ahogy írták, elég az elkötés. Ha a menzeszeddel van problémád, arra is van azért értelmesebb megoldás.

A méheltávolításnak egyébként is megvannak a hátulütői, pl. gyakoribb utána az inkontinencia.

2015. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az elkötésnek is feltételei vannak: betöltött 35 életév v. 3 gyerek azt hiszem. De csak fogamzásgátlás gyanánt huszonévesen nem végzik el.
2015. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Azért akarom, mert gyűlölök menstruálni, elegem van belőle, hogy havi 12-15 napot használhatatlan vagyok, levert és úgy fáj mindenem, hogy ha lenne kéznél valami pisztoly, már biztos rég fejbe lőttem volna magam. Gyűlölök nő lenni, megkeseríti az életem!! Semmilyen fájdalomcsillapító, praktika nem használ, nem tudok így létezni, nem tudom ellátni a mindennapi teendőimet, mert az ágyból sem bírok kikelni.

És arra gondolta, hogy mivel gyereket sem akarok, és 110%-ban biztos vagyok benne, hogy soha nem is akarok majd, inkább kivetetem a méhem...reméltem hogy lehetséges, bár gondoltam, hogy csak úgy nem veszik ki, mert én azt kérem :((

2015. aug. 24. 20:06
 9/30 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd? Ha megírod, biztosan tudunk segíteni, hogy hogyan lehetne megoldani egyszerűbben.
2015. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy ezért elvégezzék. Biztosan van megoldás a problémádra: eddig miket kaptál rá? Elnézést ha indiszkrét a kérdésem.
2015. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!