Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar 3 napja gorcsol a hasamalj...

Joros krisztina Tina kérdése:

Mar 3 napja gorcsol a hasamalja, akkor hamarosan meg fog jonni?

Figyelt kérdés

Hirtelen hiztam +1 kg-ot.

Hirtelen megnottem,olyan magas vagyok mint anyukam.

Feher folyasom 2,5 eve van.

A mellem 2 eve no.

Odallen a szor 1,5 eve no.

Honaljamon a szor 0,5 eve no.

Szokott hirtelen rossz kedvem lenni.

Hanyingerem is van neha.

A hatam is fajos.

Es mar 3 napja gorcsol a hasamalja,akkor mikor fog megjonni?

12/L

Mar nagyon varom a mensit:D

Es lecci ne mondjatok hogy ne vard,meg hogy 16-17 eves korig teljesen normalis bla,bla,bla.

Koszi elore^.^



2015. aug. 24. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg fog jönni



Én komolyan nem értem a 11-13 éveseket, hogy miert varjak :'D

Miert várod? :D ettől nem leszel nagy lany :'D

2015. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.


Nme baj szerintem, ha várod, mert veled lesz pár évtizedig, de én részemről már 20 felett a hátam közepére sem kívántam: rosszullétek, sok macera, és mindig akkor jön, amikor nem kéne :)

2015. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen olvastam a kerdeseknel hogy mennyi macera van vele.:)Nem azert varom hogy nagylany legyek,csak varom pedig probalom nem varni,de megis varom:DEs en magam sem ertem hogy minek:)Johetnek meg valaszok.

Na es szerintetek kb mikor jon meg?Lehet 1 het mulva :O

2015. aug. 24. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy mástól görcsöl a hasad alja, nekem pl egyáltalán nem fájt mielőtt előszőr megjött, csak utána, amikor már elkezdtem vérezni.
2015. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet de azert ketlem,nem vagyok beteges tipus:/

Ja es azt kihagytam hogy az atlatszo folyasombol elegsok van:)

Koszi a valaszokat,de azert kerek meg:)

2015. aug. 25. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elso elott annyi volt hogy sok feherfolyasom volt :)

Amugy amig meg nem jott es nem lett vele annyi gondom ugy otthon, mint a suliban (ejszaka kicsorgott a betet mellett mert nem vigyaztam, suliban rejtegetve kivinni a vecere, nezni azt a sok vert...) addig en is nagyon vartam es nemmondom masnak se hogy ne varja, mert izgi volt csak ugy 'kiprobalni' de aztan kezdett idegesitove valni. Varhatod nyugodtan, bajod nem lesz tole, mi csak azt mondjuk Neked, hogy mi miert nem szeretjuk..lehet, hogy neked soha semmi bajod nem lesz vele ;))

2015. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi utolso:DHat azt tudom meg tudtam is elore hogy a hasamalja az fog gorcsolni mivel hasfajos vagyok kiskorom ota:/De meg en magam sem ertem hogy miert varom annyira a menstruaciot:D
2015. aug. 25. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem pont tegnap jött meg a legelső, nem görcsölt előtte a hasam, semmi előjel nem volt, deamikor megjött egy nagy barna folt volt a bugyimon ami már beleszáradt, de szappanos vízzel ha dörzsöltem, kijött :D amúgy szerintem ha görcsöl a hasad, sok fehérfolyásod van, akkor pár hónapon belül megfog jönni ;) amúgy legyen nálad vagy tisztaságibetét, vagy egészségügyi mert bármikor megjöhet a suliban :/ amúgy hány éves vagy? :) én 12 leszek szeptemberben :D
2015. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Leirtam hogy 12/L,es hordok magammal betetet
2015. szept. 3. 15:23
 10/10 anonim válasza:
Nekem ebben a honapban 14-én jott meg először. Fél órával azután hogy elindultam suliból, kicsit szúrt a hasam alja, de nem vetten észre, hogy különösebben. És tenyleg nem olyan muri, en is nagyon vartam, gorcsoltem, hogy lehet valami baj van velem azert nem jott meg, de tenyleg nem valami buli. A suliban az elso ket nap ket oranket kellett cserelnem, feltem hogy atverzek, vagy erzik a szagot, úgyhogy nagyon stresszes tud lenni ez az időszak... De meg tudlak érteni, hidd el:) 14L
2015. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!