Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Kezdő tamponha...

Mitől lehet ez? Kezdő tamponhasználó 15/l

Figyelt kérdés
Többször is éreztem már ezt, hogy kényelmetlen, ahogy bennem van a tampon. Nem túl gyakori, de olyan furcsa nyomó érzés. Ez normális, vagy valamit nem jól csinálok? Most kezdtem el használni a nyáron, és amikor ezt éreztem, megpróbáltam, hogy leguggolok és feljebb nyomom, de nem ment jobban fel. Szerintetek?

2015. aug. 25. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha nem vérzel olyan erősen, akkor kisebb tampont kéne használnod, mondjuk minit.Ez az érzés csak azért van, mert nem raktad fel rendesen.Rá kell jönni, és mindig olyan méretet használni, ami a vérzésed erősségének megfelel.
2015. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

A tampon nem egészséges a reklámokkal ellentétben!

Aminek el kellene távozni a szervezetből, nem tud.

Ne használd! Az anyukád nem világosított fel ez ügyben?

Neki lenne elsődlegesen a feladata. Vagy ő sem tudja, mi az egészséges egy nőnek?

2015. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá én is, hogy nem teszem fel rendesen, azért érzem néha. A legkönnyebben fekve tudom felnyomni, mert úgy el tudok lazulni jobban és nem is fáj. Csak hát erre nem mindig van lehetőség és olyankor szoktam ezt érezni. Hogyan csináljam?
2015. aug. 25. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Második marhaságot beszél, ne figyelj rá. A mutató ujjaddal nyomd fel, amíg megy. Elméletileg ilyenkor jónak kell lennie. Nem a cérna zavar esetleg?

19L én is tampont használok

2015. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is foglalkozok vele, hisz nem is ez volt a kérdés. Nem a cérna zavar, hanem belül furi érzés. Lehet, hogy csak meg kell szoknom, hisz most kezdtem el használni.
2015. aug. 25. 15:02
 6/8 anonim válasza:
Ahogy előttem is írják, a második elég nagy baromságot ír. Amit írsz az lehet, hogy nem nyomod be eléggé, mivel akkor van jó helyen a tampon, ha már nem érzed. Próbáld ki, hogy bekened kicsit sikosítóval, tudom furán hangzik, de úgy könnyebben becsúszik és ettől még ugyanúgy magába szívja a vérzést. :) Én is így szoktam használni. (20)
2015. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen testhelyzet a jó? Mert mint írtam, fekve a legjobb, de amikor ezt nem lehet, akkor guggolva szoktam.
2015. aug. 25. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én simán WCn ülve terpeszben szoktam.
2015. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!