Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zuhanyzás közben kell tampon,...

Zuhanyzás közben kell tampon, vagy nem? Kezdő vagyok. Lent írom a többit.16/l

Figyelt kérdés
Kb fél éve tértem át a tamponra, viszont nem teljesen vagyok tisztába pár dologgal. Koleszos vagyok és éppen felújítják a szintünket, így a régi zuhanyzót használjuk egy darabig, sajnos elég kezdetleges, egymással szemben vannak a fülkék, 4-4 db, de nincs lefüggönyözve, ami szerintem elég gáz. Nekem meg persze pont most jött meg, miért is ne. Ilyenkor nagyon megvan az elején. Nem igazán tudom, hogy mit csináljak, mikor egyedül zuhanyoztam, nem volt bent tampon, de annyira jött a cucc, hogy még törölközés előtt nyomtam is fel. Ezt persze nem szívesen csinálnám mások előtt, bár van aki nem csinál belőle gondot, de állítólag fürdés közben nem jó ha van bent. Nem vagyok annyira szégyenlős, de nem ciki ez? Mi lenne a megoldás? Köszi előre is a segítséget.

2015. márc. 25. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem menj el zuhanyozni amíg bent van az előző tamponod (amit már cserélni akarsz úgyis) és zuhanyzás után azonnal zárkózz be egy wc-be és cseréld ki. Így nem vérzel mindenhova, és nem is mások előtt cseréled. Az a lényeg, hogy ha bent van, mikor vízben vagy, akkor ugye megtelik, tehát rögtön cserélni kell.
2015. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!