Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg a...

Miért nem jött még meg a mensesem? 14 éves vagyok. Vannak melleim (szőrösödöm) de nem jött még meg a mensem. (fehér folyásom is van)

Figyelt kérdés
igaz hogy nekem palyzsmirigy alul működésem van ...és szedek hormontablettát...de miért ne jött még meg az osztályomban már mindenkinek megvan a mensese
2008. szept. 7. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
16,5 éves voltam amikor megjött! Hidd el, addig jó, míg nincs meg, bár tudom, hogy téged ez most nem vigasztal, ahogy annak idején engem sem. Türelem, meg fog jönni!
2008. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lécci írjátok meg neketek mikor jött meg...(én írtam a kérdést)....nyugtalan vagyok
2008. szept. 7. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, s én is szedek rá hormont. Most 19 éves vagyok, de már hat éve tudok a betegségemről. Nekem is csak 14,5 évesen jött meg. Ballagás után. Engem is nagyon bántott, hogy már mindenki menstruál, csak én nem. Tudom, hogy rossz érzés, de nem lehet tenni ellene semmit. Ne idegeskedj ezen. Majd megjön, ha meg akar jönni.
2008. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 13 éves vagyok,és nekem sem jött meg,majdnem mindekinek megjöt az osztályba...és nekemis van fehér folyásom!

nagyon szar tudom :SSSS

már sztem nemsoká megjön nekem,fájnak a melleim is :

szerintem közeledek a mesturáciohoz...

volt olyan hogy azt hittem hogy vér,és pedig barnás volt.

de az egyszer volt,nem rég!!!!:s

én is várom má hogy jöjjön meg de nem...

sztem nekedis majd megjön!!


ani

2009. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen jött meg, és hidd el én is vártam, hogy mikor jön már meg, és nagyon örültem az elsőnek. Utána rájöttem, hogy nem is olyan jó.
2010. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!