Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szed valaki Lyndinette mellett...

Szed valaki Lyndinette mellett valamilyen hajerősítő kapszulát?

Figyelt kérdés

Sajnos a nőgyógyászom szabin van. Vettem a DM-ben egy hajra, és körömre való erősítő tablettát. Nagyon dicsérték, gondoltam kipróbálom. Pontosan nem emlékszem, de szerintem a vérzés előtt egy nappal vettem be az első szemet. Amikorra kellett volna hogy megjöjjön nem jött. Bevettem még egy kapszulát, másnap sem jött meg. Aztán nem vettem be, és megjött. Tehát két napot késett. Most nem tudom, hogy ez véletlen-e vagy a kapszula miatt lehet. A kapszulán nem írják, hogy lehet-e vagy nem lehet szedni fogamzásgátlóval. A Lyndinettét elolvastam, igazából semmi olyat nem tartalmaz a kapszula amit kizárna.


Das gesunde Plus Haar Vital Komplex mit Zink -- > ez a neve. Igazából vitaminnak van mondva. Több B vitamint tartalmaz (B2, B6, B1, B12).


Van esetleg valaki aki Lyndinette mellett szed ilyet?



2015. aug. 25. 19:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem szedi a kettőt együtt? :(
2015. aug. 28. 22:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek a hejerősítők vitaminok és ásványi anyagok, úgyhogy nem befolyásolják a hormonkészítmények hatását, nyugodtam szedheted együtt.
2015. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!