Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy dudor közvetlen a...

Van egy dudor közvetlen a szűzhártyám mellett bal oldalt. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Nem fáj, Nem ég. Néha viszket, de előtte is így volt, az nem zavar. A folyásom átlátszó. Nődokihoz nem szívesen mennék, mert még csak 14 vagyok. Anyukámnak meg nem nagyon akarnám mondani.

2015. aug. 12. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem korhoz kötött a nőgyógyász! Szedd össze magad és menj el! Én egyedül mentem el és féltem. Túléltem.
2015. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha rákos daganat , akkor mit csinálsz? Jobb minél előbb megvizsgáltatni.
2015. aug. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rákos daganat ? De hát... Hogy ?
2015. aug. 12. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

A második csak túloz, arra akar utalni, hogy ha valami nincs rendben, akkor orvoshoz KELL menni az életkörtól függetlenül, mert lehet komoly is, és ilyen esetben a késlekedés akár végzetes is lehet.


Eléggé valószínütlen, hogy rákos daganat lenne, de ennek ellenére menj orvoshoz, mert sok minden lehet, amit csak az orvos tud megállapítani pontosan, és csak ö tud megfelelö kezelést fölírni.


Az semmi esetre sem probléma vagy szégyellnivaló, hoyg 14 évesen nögyógyászhoz kell menni - ugyanis születésed óta vagy NÖ, ezért egy csomó probléma rá tartozik. (Nem véletlen van gyermek-, söt csecsemönögyógyászat!)


Nyugodtan mehetsz egyedül is, semmiféle szülöi engedély vagy jelenlét nem szükséges. De mindenképpen meg kell orvosnak mutatni, nehogy nagyobb baj legyen belöle.

Nem tudom, hol laksz, de a legtöbb helyen van kimondottan gyermeknögyógyászat, ott éppen az ilyen fiatal lányoknak megfelelö módon foglalkoznak veled is.

2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Létezik gyermeknőgyógyászat is, érdemes lenne elmenned, ha nagyon szégyellős vagy, akkor egy női orvoshoz. Bármi lehet, akár csak jóindulatú daganat, de akár ciszta vagy rosszabb is. Anyukád meg azért van, hogy ezeket a dolgokat megbeszéld vele, hidd el, nem fogja leharapni a fejed, szégyellni meg nem kell, hát mégis csak az anyukád.
2015. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

El ne hidd már ezt a sok hü..eséget amit itt írnak rákről meg egyebekről!

Szerintem semmi bajod sincs.

2015. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Anyukám szerint sincs bajom
2015. aug. 17. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!