Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés lehet vagy esetleg...

Fertőzés lehet vagy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Holnapra várom a menstruációm. Nagyjából egy-másfél hete sárgás-barnás folyásom van, de nem szokott lenni. Mensi előtt fehér szokott lenni. Két napja fehér volt, de az is nagyon-nagyon sűrű, teavaj szerű. Azóta megint sárgás. Lehet, hogy elkaptam valami fertőzést? Elég érzékeny is ott lent. Vagy utalhat esetleg terhességre, mostanában elég fura a közérzetem, gyakran vagyok rosszul, sokszor rám tör az álmosság, stb.

2015. aug. 27. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

És másfél hét alatt miért nem tudtál elmenni orvoshoz?

Igen fertőzés gyanús, de ettől függetlenül, ha élsz nemi életet, terhes is lehetsz.

És jól kitoltál magaddal, mert így, hogy holnap nagy valószínűséggel megjön a vérzésed, még tenyésztést sem fognak tudni csinálni.

Szóval fordulj orvoshoz!

2015. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Hát, reménykedtem, hogy elmúlik, mert amúgy nem viszket, meg semmi ilyen. De ha még mensim után is fenn áll a folyás, akkor elmegyek.
2015. aug. 27. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!