Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális hogy nekem mégnem...

Kallai.Zsuzsanna Ver kérdése:

Ez normális hogy nekem mégnem jőtt meg a menszeszem és féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok,fefbuárba leszek 15 de még nem menstruálok.

Kevés barátnőm van sajnos mert sokan utálnak és az osztályba már mindenkinek meg jőtt és a barátnőmre féltékeny vagyok és mikor nyaralni voltam komáromba akkor aztmondtam neki hogy megjőtt de ez nem volt igaz csak féltékeny voltam rá hogy neki már megvan.

Mindig szokott adni betétet nekem amikor nála vagyok és kedden nála alutam és akor is adott nekem tisztaságit.

Ez normális??


2015. aug. 28. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy ennyire várjátok a hasgörcsöt, betétceremóniát, később majd a polkolba kívánjátok. Előbb-utóbb mindenkinek megjön, nem kell ezt a dolgot annyira felfújni.
2015. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudtok adni tanácsot hogy mondjam neki el hogy hazudtam és még nem jőt meg?
2015. aug. 28. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg azt mondod hogy csak egyszer jött meg. Barátnőmnek úgy volt ,hogy júliusban megjött aztán legközelebb októberben.
2015. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban lehetnek kimaradások, most neked is az lesz, amíg meg nem jön, legalábbis ezt mondod. Semmi értelme hazudozni, főleg nem a legjobb barátnődnek.
2015. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Fogod te még a pokolba is kívánni a menzit... Én mondom, örülj amíg nincs és élvezd hogy nem vagy korlátok között!:)
2015. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális hogy várod a mensit,mert a nemiérettség jele és senki nem akar fejlődésben a többiektől lemaradni,így teljesen megértelek.Mi osztalyunkba is mindenki várta pedig nálunk 11-12 évesen jött meg a többségnek.És senki nem drámának fogta fel,ez természetes dolog,minden lánynak,nőnek van.


Nem kell túl dramatizálni,nem mindenki fog görcsölni!


De elég ha annyit mondasz neki hogy múltkor nagyon rövid ideig volt egy kis mensid de azóta nem jött meg.

2015. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A) Hazudd ki magad a szituációból, ahogy a többiek tanácsolták.


B) Mondd meg neki az igazat. Ha ő a legjobb barátnőd, semmi értelme hazudni neki, szeretni fog így is, úgy is. Lehet, hogy kinevet, de nem rosszindulatból. És szerintem közelebb is kerülhettek ezáltal egymáshoz. Vagy legalább megkérdezhetsz tőle ezt-azt. Pizsamaparti. ;)

2015. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!