Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menszeszem hol jobb, hol...

A menszeszem hol jobb, hol rosszabb. Ez mitől függ? (14L)

Figyelt kérdés

Van, amikor 3-4 napos, nem görcsöl a hasam, teljesen normálisan viselkedek. Ez a ritkább. A gyakoribb pedig az, hogy kb. egy hétig tart, az alhasi görcsöktől majdnem hogy megvadulok. Ja, és totál hárpia vagyok.

Mitől függ?



2013. nov. 9. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, időjárás, ételek-italok, betegségek, fertőzések, egyéb szervek állapota, vakszerencse.
2013. nov. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormonoktól függ. a legtöbb nőnek nem egyforma. Nekem a pre mens tünetek nem szotkak egyformák lenni. van amikor egyáltalán nem fáj elötte ahasam de a melleim igen, aztán van amikor az egyik sem csak ugy megjön. Most meg már megvolt 1 hete de a mellem még mindig duzzattabb de fájni már nem fáj. Elözö mensi elött meg egyáltalán nem duzzadt meg a mellem. Amikor görcsöl szedj rá gyógyszert.
2013. nov. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szedek rá gyógyszert, dee nem lehet valahogy befolyásolni, nem tudom, mondjuk többet iszom vagy valami?

2013. nov. 10. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kevesebbet eszem mielőtt megjönne, akkor nem görcsöl.
2013. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó, de én nem tudom mikor jön meg. Most 6 nappal hamarabb jöt :/

(tudom, hogy azok, akik fog. gátlót szednek, azoknak nagyon rendszereződik, de én nem szedek, szóval ilyen)

2013. nov. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!